Kalendarz

Nordic Walking & BOOT CAMP w Zagrodnie

Zapraszamy !WSZYSTKICH! do udziału w naszym innowacyjnym projekcie "Nordic Walking & Boot Camp", który współfinansuje Ministerstwo Sportu. 
O co chodzi? Oprócz nauki techniki Nordic Walking i doboru odpowiedniego sprzętu-kijków, pokażemy Wam innowacyjne i ciekawe ćwiczenia "Boot Camp-owe". 
Co to jest "Boot Camp"? To ogólnousprawniający trening całego ciała - ćwiczenia funkcjonalne wykonywane w terenie. My dodamy do nich kijki 🙂 Trening "Boot Camp" to nowoczesna forma ruchu dla wszystkich, a możliwość wykonywania jej w terenie jest dodatkowym atutem! 
Co zabrać? Kijki, sportowy strój adekwatny do pogody, wodę. Uwaga, osoby, które nie posiadają kijków-mogą skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni u organizatora - należy powiadomić organizatora mailowo na dwa dni przed planowanym wydarzeniem: biuropsnw@gmail.com
Dla kogo? Zarówno dla amatorów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking i Boot Camp, jak i osób "chodzących" i "ćwiczących" 🙂
Ile km ma trasa, którą przejdziemy wspólnie? (bez rywalizacji!-przejście ma charakter rekreacyjny i zdrowotny-idziemy wszyscy razem!): ok. 5-6 km plus 30 min. ćwiczenia BOOT CAMP (w połowie trasy). Przed wyjściem zrobimy wspólną rozgrzewkę z kijkami, a po dotarciu na miejsce mety-ćwiczenia rozciągające, oddechowe z kjkami!
Ile to kosztuje? Udział jest OTWARTY i BEZPŁATNY! W pakiecie każdy uczestnik otrzyma certyfikat i kubek z logo. 
Jak się zapisać? Nie ma zapisów, wystarczy przyjść o wyznaczonej godzinie, w wyznaczone przez organizatora miejsce! 
Cel? Poprawa stanu zdrowia, integracja społeczna, nauka i doskonalenie techniki nordic walking, zapoznanie uczestników z nowoczesną formą ruchu, jaką jest BOOT CAMP! 
Gdzie i kiedy się spotykamy?
Miejsce zbiórki: pod kościołem w Zagrodnie (duży parking)
Godzina: 17.00.
Wydarzenie potrwa do godziny 19.00.
Kto jest organizatorem? Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking na czele z trenerem, prezesem-Pauliną Ruta; a współorganizatorem jest: Gmina Zagrodno na czele z Panią Wójt - Karoliną Bardowską. 
Zapraszamy serdecznie. Przyjdź, chodź i zostań częścią naszego świata! 🙂
Uwaga! W razie ulewnego deszczu-wydarzenie zostanie przełożone na inny termin. O ewentualnej zmianie terminu poinformujemy Państwa na wydarzeniu Facebook.
 

powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA