Kalendarz

Nordic Walking & BOOT CAMP w Czaplach

Zapraszamy !WSZYSTKICH! do udziału w naszym innowacyjnym projekcie "Nordic Walking & Boot Camp", który współfinansuje Ministerstwo Sportu.
O co chodzi? 
Oprócz nauki techniki Nordic Walking i doboru odpowiedniego sprzętu-kijków, pokażemy Wam innowacyjne i ciekawe ćwiczenia "Boot Camp-owe".
Co to jest "Boot Camp"? To ogólnousprawniający trening całego ciała - ćwiczenia funkcjonalne wykonywane w terenie. My dodamy do nich kijki 🙂 Trening "Boot Camp" to nowoczesna forma ruchu dla wszystkich, a możliwość wykonywania jej w terenie jest dodatkowym atutem!
Co zabrać? Kijki, sportowy strój adekwatny do pogody, wodę. Uwaga, osoby, które nie posiadają kijków-mogą skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni u organizatora - należy powiadomić organizatora mailowo na dwa dni przed planowanym wydarzeniem: biuropsnw@gmail.com
Dla kogo? Zarówno dla amatorów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Nordic Walking i Boot Camp, jak i osób "chodzących" i "ćwiczących" 🙂
Ile km ma trasa, którą przejdziemy wspólnie? (bez rywalizacji!-przejście ma charakter rekreacyjny i zdrowotny-idziemy wszyscy razem!): ok. 4 km (zobaczymy m.in. piękne, turkusowe jeziorko, piękny kamieniołom i wiele innych cudownych miejsc...) plus 30 min. ćwiczenia BOOT CAMP (w przerwie marszu). 
Przed wyjściem zrobimy wspólną rozgrzewkę z kijkami, a po dotarciu na miejsce mety-ćwiczenia rozciągające, oddechowe z kjkami!
Ile to kosztuje? Udział jest OTWARTY i BEZPŁATNY! Zapraszamy do Czapli także mieszkańców z innych miejscowości! W pakiecie każdy uczestnik otrzyma certyfikat i kubek z logo.
Jak się zapisać? Nie ma zapisów, wystarczy przyjść o wyznaczonej godzinie, w wyznaczone przez organizatora miejsce!
Cel? Poprawa stanu zdrowia, integracja społeczna, nauka i doskonalenie techniki nordic walking, zapoznanie uczestników z nowoczesną formą ruchu, jaką jest BOOT CAMP!
Gdzie i kiedy się spotykamy?
Miejsce zbiórki: miejsce grillowe przy OSP w Czaplach, woj. dolnośląskie.
Godzina: 16.30.
Wydarzenie potrwa do godziny 18.30-18.45.
Kto jest organizatorem? Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest: Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking na czele z trenerem, prezesem-Pauliną Ruta; a współorganizatorem jest: grupa BIEGUSY CZAPLE na czele z Tomaszem Ślusarczykiem.
Zapraszamy serdecznie. Przyjdź, chodź i zostań częścią naszego świata! 🙂
Uwaga! W razie ulewnego deszczu-wydarzenie zostanie przełożone na inny termin. O ewentualnej zmianie terminu poinformujemy Państwa poprzez Facebook / wydarzenie "Nordic Walking & BOOT CAMP w Czaplach". 
 

powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA