Kalendarz

Zimowe odrodzenie z nordic walking + kąpiel w wodpspadzie

Aktywna zima! Doskonała okazja do rozpoczęcia przygotowań do "Postaw suty w lutym 2019" / www.postawsuty.pl /

Rekreacyjny marsz nordic walking z Przesieki (wieś w woj. dolnośląskim) do schroniska PTTK Odrodzenie. Miejsce naszego spotkania to O.W. Chybotek (na samym końcu przesieckiej, głównej drogi). 
Długość całej trasy to ok. 14 km (w jedną stronę jest ok. 7 km). Suma podejść to ok. 650 m. 
Na mecie marszu - po dotarciu do Przesieki - zaplanowana jest zimowa, zdrowotna, wspólna kąpiel w czystym jak łza Wodospadzie Podgórnej. 

Zapraszamy!

Kiedy? 
Niedziela (09.12.18) o g. 9.00-18.00
Gdzie?
Spotykamy się przy O.W. Chybotek w Przesiece, woj. dolnośląskie (każdy dojeżdża we własnym zakresie-parkingu należy szukać we wsi Przesieka lub przy O.W. Chybotek - parking jest płatny).

Co zabrać?
Wygodny strój sportowy, dostosowany do aktualnie panujących w górach zimowych warunków atmosferycznych, kije do nordic walking, termos z ciepłą herbatą, prowiant, akcesoria kąpielowe: strój kąpielowy+ręcznik+gumowe obuwie do wody (kąpiel przewidziana jest po dotarciu do mety, zatem akcesoria kąpielowe można zostawić w autach), naładowany telefon komórkowy.

Trasa: 
O.W. Chybotek w Przesiece->PTTK Odrodzenie (tutaj ok. 60 min. przerwa)->powrót tą samą trasą do O.W. Chybotek->FINISZ: wspólna zimowa kąpiel w wodospadzie Podgórnej.

Jak się zapisać?
Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.
LINK DO ZAPISÓW: https://dostartu.pl/zimowe-odrodzenie-z-nordic-walking-v2811.pl.html

Udział jest otwarty i bezpłatny (ale uczestnik musi mieć ukończone 18 lat).

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu pn. "Polska Chodzi", który jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Na trasie marszu przez cały czas obecni będą instruktorzy i trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, którzy przeprowadzą instruktaż / warsztat techniczny nordic walking; będzie można także skorzystać z ich profesjonalnych porad dot. nordic walking-m.in. pokaz techniki stosowanej podczas ostrych podejść i zejść z kijami. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność i wyrażają zgodę na filmowanie i fotografowanie ich w celach reklamowych i promocyjnych.

UWAGA!
Organizatorzy w ramach projektu przewidzieli dla wyróżnionych Uczestników symboliczne nagrody-niespodzianki! 
Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian do niniejszego regulaminu/programu.

Kontakt/informacje: 
trener prowadzący: Paulina Ruta
mail: prezespsnw@gmail.com
ZAPRASZAMY!

...Bo to jest nasz STYL
To nasza MISJA
To nasz KIERUNEK! 
YEAH!
  

powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA