POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

16 lip 2017

Za nami 5. Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking. Kolejny udany rok współpracy!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z organizatorem Otwartych Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic Walking - Stowarzyszeniem Rozwoju Turystyki, które odbywają się systematycznie od 5 lat w Kościelisku - Kirach. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zabezpiecza podczas wydarzenia aktywną strefę nordic walking wraz z profesjonalną obsługą instruktorską i sędziowską. Do zobaczenia za rok! 

więcej...

14 lip 2017

Pracujemy nad Bałtykiem - powstają nowe zdjęcia do przewodnika PSNW w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę"

PSNW podczas miesięcy wakacyjnych pracuje "na pełnych obrotach" w polowej bazie w Dziwnówku nad Bałtykiem.

- "Obecnie przygotowujemy materiał zdjęciowy do naszej zaktualizowanej, nowej wersji przewodnika" - informuje Paulina Ruta, prezes i trener PSNW. "Nowy przewodnik PSNW, który wydamy w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę" będzie gotowy już we wrześniu br. Przewodnik jest bezpłatny i będzie dostępny podczas wydarzeń, które organizujemy lub współorganizujemy, odsyłam do naszego KALENDARZA i zapraszam!" - dodaje.

14 lip 2017

Z kijami przez Polskę w Kościelisku - zapraszamy!

Zapraszamy serdecznie wszystkich do Kościeliska - Kiry (stadion biathlonowy) do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu prawidłowej techniki nordic walking w sobotę dn. 15.07.17 w g. 12.00 - 14.00. Na miejscu będzie można skorzystać z bezpłatnego instruktażu nordic walking. Projekt poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy PSNW. 

fot. Piotr Budnik

12 3 4 5  z 84 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA