Aktualności

12 lut 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz zostało współorganizatorem Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz ze Stowarzyszeniem "Wspólnota Polska" oraz z Marszałkiem woj. Podkarpackiego będzie współorganizowało wydarzenie pn. XII Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne, które tym razem odbędą się w woj. podkarpackim, w Ustrzykach Dolnych. Dwie trasy, dwa dni rywalizacji! Spodziewamy się rekordu frekwencji! 

więcej...

09 lut 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zostało partnerem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

Minister zdrowia RP, przedstawiciele rządu, Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce, specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych z kraju i zagranicy, przedstawiciele środowisk związanych z sektorem ochrony zdrowia, nauką, biznesem, finansami, rynkiem ubezpieczeniowym, organizacjami pozarządowymi, polityką, administracją publiczną i samorządową oraz mediami wezmą udział w Kongresie Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach. Wydarzenie potrwa trzy dni, z czego ostatni dzień będzie otwarty dla mieszkańców regionu. Partnerem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking; nasza prelekcja przewidziana jest na sobotę 20.02.2016 r. o g. 17.30. Zapraszamy do naszej Aktywnej Strefy Nordic Walking w Dniu Otwartym, tj. 20.02.2016 r. - więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1663392853931479/

INFORMACJA

09 lut 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking na Festiwalu podróżniczym NA SZAGE

Podczas Festiwalu podróżniczego NA SZAGE, w Poznaniu, odbył się rekreacyjny "Marsz Nordic Walking Na Szagę przez 7 kontynentów i 7 reprezentujących je krajów". Współorganizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z dr Małgorzatą Woźniewicz - Dobrzyńską na czele. W marszu udział wzięło kilkadziesiąt osób. Aż 4 uczestników zapamiętało w 7 językach zapytanie "Jak się masz?" (po śląsku, angielsku, birmańsku, arktycznemu, języku hindi oraz hiszpańsku oraz w języku plamienia afrykańskiego). Festiwal podróżniczy NA SZAGE odwiedziło ok. 1200 uczestników z całego kraju. Do zobaczenia za rok!  

< poprzednia1  ... 93 94 9596 97  z 121 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA