POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

08 wrz 2015

Dziękujemy!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking składa ogromne podziękowania dla wspaniałego i wyjątkowego sztabu organizacyjnego 6. Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Nordic Walking - Lubin 2015. Wydarzenie, które odbyło się 5 września na lubińskich "górkach" za pksem, przyciągnęło tłumy pasjonatów nordic walking z całego kraju! Do zobaczenia za rok! Dziękujemy, że byliście z nami! 

więcej...

07 wrz 2015

Promujemy Nordic Walking podczas Letniego Biegu Piastów 2015!

To było wielkie święto sportu powszechnego! Zobaczcie, jak Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz z aktywnymi uczestnikami z całej Polski spędzało czas w Jakuszycach! Warto uprawiać Nordic Walking, bo to aktywność ruchowa dla wszystkich! Zapraszamy na nasze szkolenia instruktorskie w całej Polsce! http://www.polskachodzi.pl

SPOT z Jakuszyc z dn. 30.08.2015 r.: 

https://www.youtube.com/watch?v=HwRymi7LEP0

07 wrz 2015

Niesamowita sobota w Warszawie czyli 7. PZU Bieg Po Nowe Życie i Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

- To była niesamowita sobota! - tak ostatnią sobotę w Łazienkach Królewskich, w Warszawie, podsumowuje Lilianna Miś, trenerka nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, która była obecna w sztabie organizacyjnym podczas wydarzenia pn. 7. PZU Bieg Po Nowe Życie. Przed biegiem odbyła się próba bicia rekordu Guinessa w ilości osób uczestniczących w zawodach nordic walking. W próbie udział wzięlo ok. 1700 osób (aktualnie oczekujemy na oficjalne potwierdzenie z komisji i zatwierdzenie nowego rekordu). 

więcej...

< poprzednia1  ... 87 88 8990 91  z 98 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA