POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

07 wrz 2015

Promujemy Nordic Walking podczas Letniego Biegu Piastów 2015!

To było wielkie święto sportu powszechnego! Zobaczcie, jak Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz z aktywnymi uczestnikami z całej Polski spędzało czas w Jakuszycach! Warto uprawiać Nordic Walking, bo to aktywność ruchowa dla wszystkich! Zapraszamy na nasze szkolenia instruktorskie w całej Polsce! http://www.polskachodzi.pl

SPOT z Jakuszyc z dn. 30.08.2015 r.: 

https://www.youtube.com/watch?v=HwRymi7LEP0

07 wrz 2015

Niesamowita sobota w Warszawie czyli 7. PZU Bieg Po Nowe Życie i Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

- To była niesamowita sobota! - tak ostatnią sobotę w Łazienkach Królewskich, w Warszawie, podsumowuje Lilianna Miś, trenerka nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, która była obecna w sztabie organizacyjnym podczas wydarzenia pn. 7. PZU Bieg Po Nowe Życie. Przed biegiem odbyła się próba bicia rekordu Guinessa w ilości osób uczestniczących w zawodach nordic walking. W próbie udział wzięlo ok. 1700 osób (aktualnie oczekujemy na oficjalne potwierdzenie z komisji i zatwierdzenie nowego rekordu). 

więcej...

04 wrz 2015

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Lubin 2015 już jutro!

Zapraszamy już jutro do Lubina, gdzie zorganizujemy dla Was już 6 raz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking! Oficjalna strona wydarzenia: www.mmpnw.com.pl Sponsorem głównym jest firma KGHM Polska Miedź S.A. Sponsorem sprzętowym jest firma Elephant Pro Sport. Wydarzenie wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Współorganizatorami są: Miasto Lubin oraz Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie! Do zobaczenia! 

http://www.mmpnw.com.pl

< poprzednia1  ... 79 80 8182 83  z 90 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA