Aktualności

04 lip 2020

Wiosenna edycja projektu KGHM Eko-Zdrowie w innowacyjnej odsłonie-daj się ponieść marszowi!

Radosław Kawęcki, Natalia Czerwonka, Arkadiusz Michalski... Co ich łączy? Zapraszamy do zapoznania się z materiałami projektowymi wiosennej edycji projektu pn. KGHM Eko-Zdrowie. Proponujemy Wam 3 piękne trasy w Zagłębiu Miedziowym (w Lubinie, Głogowie/okolicy i Legnicy) wraz z filmem instruktażowym z ćwiczeniami i rozgrzewką.  

 

więcej...

26 czer 2020

Nordic Walking Single Track - kameralne spotkania na szlaku z nauką techniki Nordic Walking!

Trwa nasz innowacyjny projekt pn. Nordic Walking SIngle Track. To spotkania z Wami na szlakach w Górach Kaczawskich (większość spotkań odbywa się na tutejszych tzw. Single Trackach). Udział jest bezpłatny i otwarty. Projekt jest dofinansowan y z bu dżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskego. Więcej o projekcie, harmonogram: http://www.psnw.pl/NW_single_track,1678.html    
20 czer 2020

Paulina Ruta - prezes i trener PSNW spotkała się z Minister Sportu - Danutą Dmowską-Andrzejuk

W Knurowie, w woj. śląskim, odbyło się oficjalne spotkanie Pani Minister Sportu z prezesami i przewodniczącymi klubów sportowych. Paulina Ruta, na zaproszenie Pani poseł Barbary Dziuk, na spotkaniu wręczyła oficjalnie kijki do nordic walking Pani Minister wraz z materiałami szkoleniowymi i promocyjnymi PSNW, które obrazują zakres 10 - letniej współpracy PSNW z Ministerstwem Sportu. Spotkanie było też doskonałą okazją do promocji Nordic Walking wśród zaproszonych gości.  

więcej...

< poprzednia1  ... 6 7 89 10  z 156 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA