POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

05 sty 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking aktywnie przywitało Nowy Rok 2016!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz aktywnie przywitało Nowy Rok! Tym razem witaliśmy rok 2016. Instruktorzy i Trenerzy PSNW przy współpracy Licencjonowanego Ośrodka Szkoleniowego Róża Wiatrów w Darłówku, nad Bałtykiem (www.rozawiatrow.pl) zorganizowali rekreacyjne marsze nordic walking z nagrodami. W marszach noworocznych udział wzięlo kilkadziesiąt osób z całej Polski. Dziękujemy wykwalifikowanym instruktorom i trenerom PSNW za organizację, właścicielom i gospodarzom Róży Wiatrów za wspaniałe przyjęcie, a Uczestnikom za przybycie i udział! Do zobaczenia.

fot. arch. Aneta Dukiewicz

30 gru 2015

Rusza Ogólnopolska Liga Mistrzów Nordic Walking 2016!

Warto zaplanować Nowy Rok aktywnie! Dlatego zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Nordic Walking 2016 Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pod Honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Regulamin wraz z załącznikami i harmonogram znajdziecie na naszej stronie w zakładce LIGA MISTRZÓW. Zachęcamy do udziału!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2016!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking składa wszystkim Aktywnym Nordic Walkerom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego, aktywnego Nowego Roku 2016! Niech to będzie dla Was dobry rok pełen wyzwań, nowych doświadczeń i ciekawych pomysłów! 

< poprzednia1  ... 74 75 7677 78  z 96 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA