Aktualności

02 lut 2023

Zapraszamy na Dolny Śląsk!

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego jest od lat oficjalnym partnerem naszego wydarzenia pn. "Postaw suty w lutym-czyli bystry Hard Core", które odbędzie sie już 4 lutego br. Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu, ale także do oglądnięcia ciekawych filmów, promujących najpiękniejszy region w Polsce-Dolny Śląsk! 

Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=mdtNUNVOYco

Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=7HkZAGpz8Vw

27 sty 2023

Spotkanie trójstronne na zaproszenie Ministra Sportu i Turystyki

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zostało zaproszone przez Ministerstwo Sportu i Turystyki na pierwsze spotkanie trójstronne dotyczące już wdrożonej, nowej kwalifikacji, pierwszej w obszarze Nordic Walking. Autorem kwalifikacji jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking (aktualnie wnioskodawca, starający się o status Instytucji Certyfikującej). W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Instytutu Sportu-Państwowego Instytutu Badawczego. Spotkanie ma na celu określenie zasad współpracy w zakresie prowadzenia walidacji przez IC. 
27 sty 2023

Pierwsze ogólnopolskie szklolenie INSTRUKTOR NORDIC WALKING już w marcu!

Serdecznie zapraszamy do udziału w profesjonalnym  szkoleniu instruktorskim - pierwsze w tym roku odbędzie się już 4-5 marca. Więcej informacji, miejscowości, zapisy: http://www.polskachodzi.pl  

 Zapraszamy!   

< poprzednia1  ... 5 6 78 9  z 192 następna >

WSPÓŁPRACA