Aktualności

01 czer 2020

Trwają prace nad harmonogramami zajęć dotyczące projektu pn. Nordic Walking PLUS!

"Nordic Walking PLUS" to kontynuacja projektu  "ABC Nordic Walking". To aktywna współpraca z Biurem Programu Niepodległa, ale także Forum III Wieku i Federacją Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Projekt - skierowany głównie do Seniorów - będzie realizowany także  w 2020 roku w 100 grupach projektowych. Każda grupa to 20 dziewięćdziesięciominutowych jednostek treningowych z wykwalifikowanym instruktorem PSNW. Więcej informacji: zakładka PROJEKTY (na tej stronie). Zapraszamy. 
01 czer 2020

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking podpisało umowy dotyczące projektów z zakresu sportu powszechnego. Projekty dofinansuje Ministerstwo Sportu.

3 duże projekty autorstwa Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking otrzymały dofinansowaie z Ministerstwa Sportu w ramach dotacji budżetowej. 

 

więcej...

01 czer 2020

Zapraszamy na szkolenie instruktorskie do Warszawy w dn. 06.06.2020!

Pierwsze, po długiej przerwie, szkolenie instruktorskie PSNW w formule tradycyjnej odbędzie się już 6 czerwca br. w Warszawie. Zapraszamy do zapisów poprzez formularz na http://www.polskachodzi.pl - szczegóły zostaną wysłane do uczestników zapisanych na szkolenie. Do zobaczenia!   

< poprzednia1  ... 5 6 78 9  z 152 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA