POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

18 wrz 2017

"Na nogi" kije w dłoń w góralskie babie lato!

W dn. 16.09.2017 r. w Zwardoniu, tuż przy granicy polsko - słowackiej, odbył się lokalny, rekreacyjny rajd nordic walking. W rajdzie udział wzięli m.in. instruktorzy i trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - Barbara Balcerzak, Katarzyna Gnioździoż oraz Paulina Ruta, które poprowadziły wspólną rozgrzewkę przed marszem. Gościem specjalnym rajdu był komandor Maratonu Beskidy - Edward Dudek. Rajd, oprócz aktywnego i zdrowego spędzenia wolnego czasu na łonie pięknej natury (okolice Beskidu Żywieckiego), był doskonałą okazją do wzajemnych rozmów pomiędzy organizatorami i zarządem PSNW na temat upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking na terenie Zwardonia i okolic. 

10 wrz 2017

Ponad 500 osób wybrało się do Egiptu z kijami do nordic walking!

Ponad 500 Uczestników stawiło się na linii startu "4. Wyprawy do Egiptu" - czyli rekreacyjnego marszu nordic walking na dystansie ok. 10 km, który wystartował w Pęczniewie i wiódł piękną trasą wzdłuż jeziora Jeziorsko do miejsca nazwanego Egiptem (woj. łódzkie) w dn. 09.09.17. To bez wątpienia jedna z największych (jeżeli nie największa!) impreza nordic walking o charakterze rekreacyjnym (czyli bez rywalizacji "na czas") w Polsce. Wydarzenie pierwszy raz w tym roku zostało wpisane w cykl 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking PSNW, która odbywa się po Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Witolda Bańki.
 

więcej...

05 wrz 2017

PKO Festiwal Biegowy z Nordic Walking już w ten weekend!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking od 5 lat jest partnerem PKO Festiwalu Biegowego, który rozpoczyna się w tym roku już 8 września. W ramach współpracy PSNW zorganizuje na miejscu aktywną strefę nordic walking z instruktorami oraz zabezpieczy profesjonalnych sędziów podczas wydarzeń sportowych w obszarze nordic walking. Pierwszy raz w tym roku organizatorzy w Krynicy Zdrój przygotowali wydarzenie rekreacyjne pn. Runek Nordic Walking na dystansie 17 km, bez elementu rywalizacji na czas. Ponadto w sobotę zapraszamy na szkolenie instruktorskie PSNW z lic. PZLA (tel. do szkoleniowca: 519 117 461). Zapraszamy do Krynicy Zdrój!

Więcej informacji: http://www.festiwalbiegowy.pl

< poprzednia1  ... 5 6 78 9  z 94 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA