Aktualności

01 kwi 2019

Za nami "Odrodzenie z Nordic Walking - wiosna 2019"

Pierwsze z czterech w tym roku "odrodzeń z nordic walking" odbyło się w ostatnią niedzielę (31.03.19). Cykl polega na organizacji przez PSNW 4 wydarzeń (cel: schronisko PTTK Odrodzenie w Karkonoszach) - to rekreacyjny, zdrowotny marsz nordic walking z instruktorami i trenerami nordic walking (wraz z lekcją nordic walking), zakończony wspólną, zdrowotną kąpielą w górskim wodospadzie Podgórnej, w Przesiece na Dolnym Śląsku. Przed nami edycja letnia, jesienna i zimowa. Zapraszamy (kalendarz PSNW). 

 

01 kwi 2019

Ruszyliśmy z zapisami do trzeciej edycji "Postaw suty w lutym"!

Zapisy ruszyły! Trzecia edycja wydarzenia pn. "Postaw suty w lutym-czyli bystry Hard Core" odbędzie się 1 lutego 2020 w Spalonej (PTTK Jagodna w Górach Bystrzyckich). Limit miejsc: 500. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do... zapisów! Bądźcie z nami! 

http://www.postawsuty.pl

26 mar 2019

Rozpoczęły się zapisy do projektu EKO-Zdrowie!

KGHM Polska Miedź w ramach Programu Społecznej Odpowiedzialności EKO-Zdrowie zaprasza na bezpłatne zajęcia NORDIC WALKING! Szczegóły naboru i uczestnictwa osób, które ukończyły 35 lat znajdują się w Regulaminie Uczestnictwa. Zapisy trwają do 5 kwietnia br. Zapraszamy!
Operatorem projektu jest PSNW.
Wiecej: http://psnw.pl/projekty,1547.html#projekty 
 

< poprzednia1  ... 5 6 78 9  z 131 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA