Aktualności

08 paź 2019

Rozpoczęliśmy realizację projektu pn. "ABC Nordic Walking" w 100 grupach!

Projekt pn. "ABC Nordic Walking" to upowszechnianie prawidłowej techniki NW wśród Seniorów, słuchaczy UTW i organizacji podobnych. Zajęcia projektowe rozpoczęły się 1 października br., potrwają  do 10 grudnia br. 

więcej...

08 paź 2019

Maszeruję-Kibicuję 2019. Na starcie 5000 uczestników!

 Rekordowa liczba uczestników pojawiła się w tym roku na starcie "Maszeruję-Kibicuję" w Warszawie, wydarzenia towarzyszącego "Biegnij Warszawo" (gdzie wystartowało 10 000 osób!). To największa sportowo-rekreacyjna impreza w Warszawie i jedna z największych w Polsce. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest oficjalnym partnerem wydarzenia "Maszeruję-Kibicuję" od 5 lat. Dziękujemy zawspaniały, aktywny, wspólny czas.  
24 wrz 2019

Trwa realizacja naszego innowacyjnego projektu pn. 'Kijki zamiast telefonu"

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking upowszechnia prawidłowoą technikę nordic walking w polskim społeczeństwie, w różnych grupach środowiskowych i wiekowych oraz społecznych. Najlepszym przykładem na stwierdzenie, że nordic walking to rekreacja dla wszystkich jest nasz innowacyjny i (jeszcze) lokalny projekt pn. "Kijki zamiast telefonu", który realizujemy dzięki współfinansowaniu Gminy Miejskiej Złotoryja. Projekt trwa do 30 września br., a zajęcia nordic walking są realizowane dla złotoryjskich uczniów szkoły podstawowej. 

< poprzednia1  ... 5 6 78 9  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA