POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

31 lip 2017

Z kijami przez Polskę! Zakończyliśmy pracę nad Bałtykiem!

Obszar pn. "Plaża Walking" w ramach innowacyjnego projektu PSNW pn. "Z kijami przez Polskę" dobiegł do końca. W ramach tego obszaru projektu, który trwał od 10 lipca br., zostało zorganizowanych 10 warsztatów nordic walking na polskich plażach - w Dziwnowie i w Międzyzdrojach - w najwyższym sezonie wakacyjnym. Warto dodać, że Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jako pierwsza organizacja w Polsce, zorganizowała projekt nauki prawidłowej techniki nordic walking na plażach w najwyższym sezonie wakacyjnym. Ciekawym i dodatkowym akcentem był udział PSNW w Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Zainteresowanie projektem było ogromne. Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział. Do zobaczenia za rok nad polskim Bałtykiem! Projekt pn. "Z kijami przez Polskę" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

16 lip 2017

Za nami 5. Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking. Kolejny udany rok współpracy!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z organizatorem Otwartych Mistrzostw Polski w Biathlonowym Nordic Walking - Stowarzyszeniem Rozwoju Turystyki, które odbywają się systematycznie od 5 lat w Kościelisku - Kirach. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zabezpiecza podczas wydarzenia aktywną strefę nordic walking wraz z profesjonalną obsługą instruktorską i sędziowską. Do zobaczenia za rok! 

więcej...

14 lip 2017

Pracujemy nad Bałtykiem - powstają nowe zdjęcia do przewodnika PSNW w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę"

PSNW podczas miesięcy wakacyjnych pracuje "na pełnych obrotach" w polowej bazie w Dziwnówku nad Bałtykiem.

- "Obecnie przygotowujemy materiał zdjęciowy do naszej zaktualizowanej, nowej wersji przewodnika" - informuje Paulina Ruta, prezes i trener PSNW. "Nowy przewodnik PSNW, który wydamy w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę" będzie gotowy już we wrześniu br. Przewodnik jest bezpłatny i będzie dostępny podczas wydarzeń, które organizujemy lub współorganizujemy, odsyłam do naszego KALENDARZA i zapraszam!" - dodaje.

< poprzednia1  ... 5 6 78 9  z 90 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA