Aktualności

15 lip 2020

Zakończyliśmy realizację projektu "Nordic Walking Single Track"

 Projekt pn. "Nordic Walking Single Track" to treningi Nordic Walking, które prowadził wykwalifikowany trener PSNW. Celem projektu była przede wszystkim nauka prawidłowej techniki Nordic Walking oraz zapoznanie uczestników z pięknym rejonem Górach Kaczawskich na Dolnym Śląsku, a także integracja społeczna . Treningi najczęściej odbywały się na Kaczawskich Single Trackach.  

więcej...

04 lip 2020

Wiosenna edycja projektu KGHM Eko-Zdrowie w innowacyjnej odsłonie-daj się ponieść marszowi!

Radosław Kawęcki, Natalia Czerwonka, Arkadiusz Michalski... Co ich łączy? Zapraszamy do zapoznania się z materiałami projektowymi wiosennej edycji projektu pn. KGHM Eko-Zdrowie. Proponujemy Wam 3 piękne trasy w Zagłębiu Miedziowym (w Lubinie, Głogowie/okolicy i Legnicy) wraz z filmem instruktażowym z ćwiczeniami i rozgrzewką.  

 

więcej...

26 czer 2020

Nordic Walking Single Track - kameralne spotkania na szlaku z nauką techniki Nordic Walking!

Trwa nasz innowacyjny projekt pn. Nordic Walking SIngle Track. To spotkania z Wami na szlakach w Górach Kaczawskich (większość spotkań odbywa się na tutejszych tzw. Single Trackach). Udział jest bezpłatny i otwarty. Projekt jest dofinansowan y z bu dżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskego. Więcej o projekcie, harmonogram: http://www.psnw.pl/NW_single_track,1678.html    

< poprzednia1  ... 4 5 67 8  z 154 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA