Aktualności

10 wrz 2019

Paulina Ruta - prezes PSNW wzięła udział w XXIX Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdroju!

Prezes PSNW - Paulina Ruta - wzięła udział w XXIX Forum Ekonomicznym w panelu pn. "Srebrna gospodarka-społeczna odpowiedzialość biznesu". 

-"To moja druga wizyta na Forum Ekonomicznym, ale pierwsza w tak ważej roli panelisty. Ogromnie się cieszę, że oficjalnie mogłam zabrać głos na temat rozwoju nordic walking w Polsce oraz przedstawić założenia i cele naszej działalnosci w zakresie odpowiedzialności społecznej (m.in. projekt KGHM EKO-Zdrowie). Nordic Walking to ogromna misja, a kierunek jego rozwoju to bardzo odpowiedzialna sprawa."-wspomina Paulina Ruta.

10 wrz 2019

Oficjalne otwarcie projektu pn. ABC Nordic Walking podczas Forum III Wieku w Nowym Sączu!

Forum III Wieku to konferencja towarzysząca XXIX Forum Ekonomicznemu w Krynicy Zdroju, którą organizuje Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku . Podczas Forum III Wieku oficjalnie otworzyliśmy nasz projekt pn. ABC Nordic Walking. Projekt to zajęcia nordic walking dla 100 grup seniorów (m.in. słuchaczy UTW) w całej Polsce, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów PSNW. Projekt ABC Nordic Walking jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

więcej...

01 wrz 2019

Ruszyły zapisy do udziału w "Zimowych Wulkanach 2019". Ilość miejsc ograniczona!

7 grudnia br. w Złotoryi odbędą się "Zimowe Wulkany 2019" (druga edycja). Tym razem proponujemy Państwu 2 trasy (1 do wyboru): ok. 10 lub ok. 30 km. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do zapisów! http://www.wulkany.com.pl

< poprzednia1  ... 4 5 67 8  z 142 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA