Aktualności

23 lip 2019

Nordic Walking - na zdrowie! Trwają warsztaty i treningi nordic walking nad Bałtykiem!

Zbliżamy się nieuchronnie do połowy wakacji. Nasz autorski projekt "Nordic Walking-na zdrowie!" doskonale funkcjonuje na polskich plażach, nad Bałtykiem. Za nami intensywna, trzydniowa praca na głównej plaży w Dziwnowie, gdzie dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Dolnośląskiego, przeszkoliliśmy z podstaw techniki nordic walking 100 osób, a ponad 300 otrzymało nasze przewodniki. Projekt "Nordic Walking - na zdrowie!" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

więcej...

09 lip 2019

Już we wrześniu rusza nasz nowy projekt pn. "ABC Nordic Walking"!

"ABC Nordic Walking" to cykl bezpłatnych zajęć nordic walking dla Seniorów w całym kraju. To 100 miejsc i 1000 treningów, które przeprowadzimy od 1 października do 10 gudnia br. Aktualnie pracujemy nad rekrutacją kadry instruktorskiej. Więcej informacji niebawem. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 
08 lip 2019

19-21.07.19 zapraszamy do Dziwnowa na plażę!

Już 19 sierpnia na głównej plaży w Dziwnowie odbędzie się akcja TVN "Projekt Plaża". Partnerem projektu jest Urząd Marszałkowski Woj. Dolnośląskiego. Nie zabraknie także i tym razem naszej aktywnej strefy nordic walking. Zapraszamy na bezpłatne instruktaże nordic walking z naszymi instruktorami.  

< poprzednia1  ... 4 5 67 8  z 140 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA