Aktualności

28 paź 2019

PSNW na "Snow Expo-nie tylko dla narciarzy" na PGE Narodowym!

Wśród zaproszonych prelegentów podczas targów "Snow Expo-nie tylko dla narciarzy", które odbyły się na PGE Narodowym, znalazły się takie osobowości jak Kinga Baranowska czy Andrzej Bargiel. Na scenie swoje "5 minut" miało także Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, które godnie reprezentowała Paulina Ruta. 

więcej...

28 paź 2019

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking trenuje z Ewą Chodakowską!

Zakończył się "Tydzień Metamorfozy z Ewą Chodakowską" w Mielnie. 40 Uczestniczek systematycznie trenowało nad Bałtykiem, gdzie i tym razem nie zabrakło naszej ukochanej aktywności jaką jest nordic walking! PSNW współpracuje z Ewą Chodakowską od 4 lat. Dziękujemy za udział wszystkim Uczestniczkom. Do zobaczenia w styczniu. 
20 paź 2019

PSNW na targach "Snow Expo-nie tylko dla narciarzy"!

... skoro Nordic Walking to rekreacja, którą można uprawiać o każdej porze roku...  - to nie może nas zabraknąć na kolejnych ciekawych targach - czyli "Snow Expo-nie tylko dla narciarzy"! Targi odbędą się już 26-27.10.19 r. na PGE Narodowym, w Warszawie. Dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Woj. Dolnośląskiego - Paulina Ruta podczas swojej prelekcji opowie m.in. o morsowaniu na Dolnym Śląsku. Więcej informacji i bilety: http://www.snowexpo.pl

< poprzednia1  ... 4 5 67 8  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA