POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

12 czer 2017

"O krok dalej" w ramach Ligi Mistrzów PSNW czyli Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze na start!

W dn. 10.06.17 w Zawichoście (woj. świętokrzyskie) odbył się rekreacyjny, integracyjny marsz nordic walking w ramach 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów pn. "O krok dalej". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Zawichoście i PSNW. W wydarzeniu, obok uczestników indywidualnych, udział wzięły grupy złożone z przedstawicieli Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z woj. świętokrzykiego wraz z wychowawcami. Wydarzenie w Zawichoście odbyło się pierwszy raz. To bardzo ważny dla PSNW obszar resocjalizacji twórczej, którą wdrażamy wspólnie z MOW Zawichost od kilku lat poprzez organizację wydarzeń w obszarze nordic walking "poza murami ośrodka". To nasz wspólny, bardzo ważny i zdecydowany... krok dalej.

więcej...

12 czer 2017

3. Ogólnopolski Kongres dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego i Trenerów Sportowych w Warszawie z udziałem PSNW za nami!

Na ogólnopolskim kongresie dla nauczycieli WF w Warszawie przedstawiliśmy ponad 250 Uczestnikom (głównie nauczycielom WF) podstawowe założenia innowacyjnego projektu PSNW - nordic walking dla uczniów szkół podstawowych. PSNW jest od 2 lat oficjalnym partnerem kongresu.

więcej...

06 czer 2017

Ruszył nabór do ogólnopolskiego projektu pn. "Z kijami przez Polskę"!

Zapraszamy chętnych instruktorów i trenerów PSNW do współpracy w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę". Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest pomysłodawcą i organizatorem projektu. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Więcej informacji i pytania prosimy kierować na adres mailowy PSNW: prezespsnw@gmail.com lub biuropsnw@gmail.com do dnia 12.06.17.

 

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 84 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA