POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

08 sty 2018

Wulkany 2018 - znamy termin! Ruszyły zapisy! Liczba miejsc jest ograniczona!

Podajemy termin naszego wulkanicznego rajdu nordic walking - to 25.05.18-26.05.18 - wyjątkowa data Święta Miasta Złotoryja. Więcej szczegółów (regulamin), zapisy i listy startowe (do wyboru są 2 trasy: 20 lub 50 km) znajdziecie tutaj: http://www.wulkany.com.pl 
08 sty 2018

3. Biwak Zimowy Noc-Zima-Góry 2018 - zapraszamy!

Zapraszamy Nordic Walkerów i wszystkich Pasjonatów Nordic Walking do udziału w naszym 3. Biwaku Zimowym z hasłem przewodnim "Skała". Nasz kameralny biwak, jak co roku, odbędzie się w ramach cyklu pn. Noc-Zima-Góry. Zapisy trwały do 30.11.17, dziś zgłoszenia przyjmowane są tylko mailowo: prezespsnw@gmail.com. Pozostało kilka wolnych miejsc. 

więcej...

02 sty 2018

Noworoczne spotkanie na szczycie - jak zwykle ekstremalnie!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, zorganizowało tradycyjnie noworoczne spotkanie na szczycie... wydarzenie dla Pasjonatów zimowych kąpieli w śniegu.

"To był wspaniały czas, przybyli do nas Pasjonaci spod Warszawy i z Zielonej Góry. Noworoczna kąpiel w zmrozonym sniegu pozwolila nam dodatkowo poznac świetnych ludzi! Tradycyjnie witamy Nowy Rok na szczycie Szrenicy w zaprzyjaźnionym schronisku. Zapraszamy w lutym w Góry Bystrzyckie!" - informuje Paulina Ruta, prezes PSNW. 

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 100 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA