POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

26 wrz 2017

Zapraszamy do udziału w projekcie pn. KGHM EKO-Zdrowie w Lubinie, Głogowie, Legnicy i Chocianowie!

Zapraszamy wszystkich w wieku 40+ do udziału w kolejnej, bezpłatnej edycji projektu, którego organizatorem jest KGHM Polska Miedź S.A., a operatorem głównym Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. W ramach w/w projektu w każdym z miast projektowych odbędą się 2 wykłady z zakresu diety, techniki, pomiary składu ciała (waga TANITA) oraz 10 jednostek treningowych, każda po 90 minut. Więcej informacji znajduje się w zakładce: http://psnw.pl/projekty,1390.html#projekty

18 wrz 2017

Za nami PKO Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest partnerem oficjalnym PKO Festiwalu Biegowego, który cyklicznie odbywa się w Krynicy Zdrój. PSNW wraz z wykwalifikowaną kadrą instruktorów i sędziów nordic walking zabezpiecza na miejscu wydarzenia aktywną strefę nordic walking. Podczas tego wielkiego święta sportowego w Krynicy Zdrój odbyły się następujące wydarzenia w obszarze nordic walking: Mistrzostwa Góry Parkowej - Górskie Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, Runek Nordic Walking (rekreacyjny marsz nordic walking na dystansie 17 km), "Przegonić zawał" (rekreacyjny marsz nordic walking na krynickim deptaku) oraz Mistrzostwa Polski w HILL Nordic Walking (trasa wiedzie z dolnej stacji wyciągu na szczyt Jaworzyny Krynickiej).

więcej...

18 wrz 2017

"Na nogi" kije w dłoń w góralskie babie lato!

W dn. 16.09.2017 r. w Zwardoniu, tuż przy granicy polsko - słowackiej, odbył się lokalny, rekreacyjny rajd nordic walking. W rajdzie udział wzięli m.in. instruktorzy i trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - Barbara Balcerzak, Katarzyna Gnioździoż oraz Paulina Ruta, które poprowadziły wspólną rozgrzewkę przed marszem. Gościem specjalnym rajdu był komandor Maratonu Beskidy - Edward Dudek. Rajd, oprócz aktywnego i zdrowego spędzenia wolnego czasu na łonie pięknej natury (okolice Beskidu Żywieckiego), był doskonałą okazją do wzajemnych rozmów pomiędzy organizatorami i zarządem PSNW na temat upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking na terenie Zwardonia i okolic. 

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 92 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA