Aktualności

09 kwi 2019

Prezes PSNW na V Europejskim Kongresie Samorządów w Krakowie...

W Krakowie trwa V Europejski Kongres Samorządów. Kongres to doskonała platforma do wymiany doświadczeń pomiędzy samorządowcami, ale także ekspertami i organizacjami pozarządowymi. 

- Bardzo doceniam możliwość udziału w tym wielkim wydarzeniu i dziękuję za zaproszenie, które kolejny raz otrzymałam od Rady Programowej. To ciekawe spotkanie kilku tysięcy ludzi-prezydentów miast, burmistrzów, marszałków, ale także ekspertów w jednym miejscu, w Krakowie. To możliwość rozmowy, nabycia cennej wiedzy, zbudowania nowych kontaktów, bo to doświadczeni ludzie działający w różnych branżach-także w sporcie i turystyce-informuje Paulina Ruta z PSNW (Zlotoryja), obecna na Kongresie już trzeci raz.

09 kwi 2019

Nordic Walking-na zdrowie! w Jeleniej Górze!

 W piątek w dn. 05.04.19 r. w Jeleniej Górze odbyły się warsztaty nordic walking "Nordic ze Śnieżką w tle", które były skierowane do uczniów jeleniogórskich szkół. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Szkół Ekonomiczno - Turystycznych w Jeleniej Górze, a wiodącym partnerem było m.in. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Warsztaty odbyły się w ramach projektu pn. "Nordic Walking-na zdrowie!" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W warsztatach udział wzięło ok. 80 uczniów wraz z nauczycielami i opiekunami. Dziękujemy! 

 fot. Zbigniew Nowak

01 kwi 2019

Za nami "Odrodzenie z Nordic Walking - wiosna 2019"

Pierwsze z czterech w tym roku "odrodzeń z nordic walking" odbyło się w ostatnią niedzielę (31.03.19). Cykl polega na organizacji przez PSNW 4 wydarzeń (cel: schronisko PTTK Odrodzenie w Karkonoszach) - to rekreacyjny, zdrowotny marsz nordic walking z instruktorami i trenerami nordic walking (wraz z lekcją nordic walking), zakończony wspólną, zdrowotną kąpielą w górskim wodospadzie Podgórnej, w Przesiece na Dolnym Śląsku. Przed nami edycja letnia, jesienna i zimowa. Zapraszamy (kalendarz PSNW). 

 

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 130 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA