Aktualności

03 lip 2019

Trwa "Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską" (i z nordic walking) w Janowie Podlaskim!

To kolejny "Tydzień metamorfozy...". Tym razem 70 uczestników spotkało się w Janowie Podlaskim, by wspólnie trenować. Organizatorem wydarzenia jest Ewa Chodakowska. PSNW wraz z wykwalifikowaną kadrą trenerską, zabezpiecza aktywną strefę nordic walking-tym razem w ramach projektu pn. "Nordic Walking-na zdrowie!".  Dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu uczestnicy otrzymują piękne, imienne certyfikaty uczestnictwa oraz wyróżnienia.  
26 czer 2019

Trwają prace nad materiałami promocyjnymi naszego ogólnopolskiego projektu pn. "ABC Nordic Walking"!

Już we wrześniu wystartuje nasz największy dotąd ogólnopolski projekt - tym razem dla Seniorów w całej Polsce. Będzie to cykl bezpłatnych zajęć nordic walking dla słuchaczy UTW i Seniorów, które poprowadzą najlepsi instruktorzy i trenerzy nordic walking w Polsce. Już niebawem więcej szczegółów. Oficjalne rozpoczęcie projektu nastąpi w Krynicy Zdrój podczas Forum Ekonomicznego.

  Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

21 czer 2019

INFORMACJA - biuro PSNW przeniesione... nad Bałtyk!

Uwaga, informujemy, że - jak co roku - tym razem już od dnia 20 czerwca do dn. 31 sierpnia nasze biuro i nasza baza jest przeniesiona nad polski Bałtyk. Stacjonować będziemy w kilku miejscowościach i na plażach - oczywiście z kijami! Będziemy m.in. w Dziwnowie i Dziwnówku, gdzie zorganizujemy dla Was aktywną strefę nordic walking w dn.19, 20, 21.07.19 (w ramach projektu PLAŻA TVN we współpracyb z Urzędem Marszałkowskim Woj. Dolnośląskiego). 

więcej...

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 137 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA