Aktualności

13 sie 2019

Znamy termin drugiej edycji ZIMOWYCH WULKANÓW!

Zapraszamy 7 grudnia do Złotoryi. Zapisy i regulamin - ruszą we wrześniu br  
13 sie 2019

60 uczestników "Wrzosowiska z Nordic Walking" czyli Nordic Walking... w lesie!

Za nami turystyczny rajd nordic walking, który pierwszy raz odbył się w lasach w okolicy Gromadki, na terenie rezerwatu "Torfowiska Borówki", w Przemkowskim Parku Krajobrazowym. W rajdzie udział wzięło 60 uczestników. Wydarzanie odbyło się podczas corocznego "Święta Wrzosu", w ramach projektu pn. "Nordic Walking-turystycznie!", który jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. To kolejny krok PSNW w stronę rozwoju "turystycznego kierunku" dla nordic walking. 
23 lip 2019

Paulina Ruta - prezes i trener PSNW weźmie udział w XI Forum III Wieku, konferencji towarzyszącej XXIX Forum Ekonomicznemu!

7 września br. nastąpi oficjale otwarcie projektu PSNW pn. "ABC Nordic Walking", współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Projekt to 100 miejsc i 1000 zajęć nordic walking dla Seniorów w całej Polsce. Otwarcie projektu będzie miało 2 części: oficjalną i ruchową-warsztatową. Działania w zakresie nordic walking podczas Forum Trzeciego Wieku zorganizują instruktorzy i trenerzy PSNW przy współpracy Sądeckiego UTW i Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW, a uczestnikami będą słuchacze UTW z całego kraju.

więcej...

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 140 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA