Aktualności

08 maj 2018

PSNW współpracuje z Seniorami!

Maj to wyjątkowy miesiąc, w którym PSNW angażuje się bardzo mocno w działalność na rzecz Seniorów, upowszechniając prawidłową technikę nordic walking. Tym razem zapraszamy do Ełku (12.05.18), Koszęcina (23.05.18) oraz do Hiszpanii (kurort Lloret De Mar) - na dwutygodniowy turnus z Seniorami. Nasze działania na rzecz Seniorów i upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach projektu "Polska chodzi". 
28 kwi 2018

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na IV Europejskim Kongresie Samorządów w Krakowie

Paulina Ruta - prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z siedzibą w Złotoryi, została zaproszona przez Prezydenta Miasta Krakowa - Jacka Majchrowskiego oraz Przewodniczącego Rady Programowej Forum Ekonomicznego - Zygmunta Berdychowskiego, do udziału IV Europejskim Kongresie Samorządów, który odbył się w dn. 26-27.04.18. To była druga wizyta i udział prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking ze Złotoryi w krakowskim kongresie samorządowym.  

więcej...

26 kwi 2018

Wystartował nasz lokalny projekt "Nordic Walking dla dzieci ze złotoryjskich szkół"!

Rozpoczęliśmy realizację innowacyjnego projektu pn. "Nordic Walking dla dzieci ze złotoryjskich szkół" współfinansowany przez Gminę Miejską Złotoryja. Organizatorem projektu jest Polskie Stowarzyszenie No rdic Walking. Projekt to innowacyjne, bardzo różnorodne i ciekawe zajęcia z kijami dla 100  uczniów szkoły podstawowej. Lekcje z kijami prowadzi trener PSNW, absolwent AWF Wrocław. Na wszystkich zajęciach obecny jest nauczyciel WF lub wychowawca pracujący w danej klasie. Zajęcia nordic walking cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów! fot. Sylwia Dudek-Kokot. 

< poprzednia1  ... 3 4 56 7  z 108 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA