Aktualności

10 wrz 2017

Ponad 500 osób wybrało się do Egiptu z kijami do nordic walking!

- "Nasza współpraca z organizatorami "wyprawy do Egiptu" trwa od kilku lat, dlatego w tym roku postanowiliśmy wpisać ją w cykl naszej ligi mistrzów. Główny cel "wyprawy" to międzypokoleniowa integracja i zdrowie, ale także prawidłowa technika i aspekty turystyki aktywnej z kijami do nordic walking. Ten cel przyświeca wszystkim naszym ligowym wydarzeniom!" - informuje z entuzjazmem Paulina Ruta, prezes i trener PSNW.

Na miejscu wydarzenia, oprócz inicjatorów - Aleksandry Przybył, Zdzisława Jaskólskiego oraz Macieja Tracza, a także współorganizatorów - Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z prezes Pauliną Ruta na czele, obecni byli m.in. przedstawiciele z Gminy Pęczniew, z Urzędu Marszałkowskiego woj. łódzkiego, z Uniejowa, a także z lokalnych stowarzyszeń działających na terenie Pęczniewa i okolic.

- "Międzypokoleniowe spotkanie w Pęczniewie to doskonała okazja do wzajemnych rozmów i dyskusji na temat rozwoju i upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking w woj. łódzkim. Poczyniliśmy sporo ciekawych planów z władzami województwa i miejscowości partnerskich, które mamy nadzieję wdrożyć w 2018 roku." - informuje Paulina Ruta z PSNW.

- "Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę! Zapraszamy do Pęczniewa za rok!" - wspólnym, radosnym głosem dodają instruktorzy i trenerzy PSNW - Agnieszka Jakimowicz, Anna Lipińska, Małgorzata Dąbrowska i Bartłomiej Dabrowski ze Złotoryi, obecni w aktywnej strefie nordic walking na miejscu wydarzenia.

Nagrody dla Uczestników ufundowała m.in. marka Regatta Polska (www.regatta.pl).


powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA