Aktualności

06 gru 2019

Zimowe Wulkany 2019 i podsumowanie roku 2019 już w sobotę!

"Zimowe Wulkany 2019" to rekreacyjno-turystyczny rajd nordic walking z instruktorami PSNW na dwóch trasach: 10 km lub 30 km. Ponadto - po dotarciu na metę wszystkich Uczestników - w sali kinowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbędzie się uroczyste wręczenie medali "Finisherów" oraz spotkanie Uczestników i Gości wraz z podsumowaniem projektu pn. "ABC Nordic Walking".

więcej...

01 gru 2019

Eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking napisali wniosek dot. włączenia nowej kwalifikacji rynkowej!

Za nami kilka tygodni intensywnej pracy nad nową kwalifikacją rynkową pn. "Prowadzenie i prowadzenie szkolenia instruktorów nordic walkingu". Wśród ekspertów, którzy napisali wniosek znaleźli się: dr Małgorzata Woźniewicz-Dobrzyńska  (AWF Poznań), dr Tadeusz Niebudek (AWF Wrocław), dr Ryszard Grzywocz (AWF Katowice) oraz mgr Paulina Ruta (prezes PSNW). Aktualnie wniosek został wprowadzony na stronę Ministerstwa Sportu i oczekuje na organizację konsultacji społecznych.  
15 lis 2019

Zaśpiewaliśmy hymn Polski na szczycie Szrenicy!

Kilkadziesiąt osób zebrało się na szczycie Szrenicy 11 listopada br. punktualnie o godz. 12.00 - aby wspólnie zaśpiewać "a capella" hymn Polski. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking w ramach akcji "Niepodległa do hymnu", której inicjatorem i organizatorem jest Biuro Programu Niepodległa. Dziękujemy wszystkim za wspólne śpiewanie!  

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA