Aktualności

10 wrz 2019

Oficjalne otwarcie projektu pn. ABC Nordic Walking podczas Forum III Wieku w Nowym Sączu!

Forum III Wieku to konferencja towarzysząca XXIX Forum Ekonomicznemu w Krynicy Zdroju, którą organizuje Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku . Podczas Forum III Wieku oficjalnie otworzyliśmy nasz projekt pn. ABC Nordic Walking. Projekt to zajęcia nordic walking dla 100 grup seniorów (m.in. słuchaczy UTW) w całej Polsce, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów PSNW. Projekt ABC Nordic Walking jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

więcej...

01 wrz 2019

Ruszyły zapisy do udziału w "Zimowych Wulkanach 2019". Ilość miejsc ograniczona!

7 grudnia br. w Złotoryi odbędą się "Zimowe Wulkany 2019" (druga edycja). Tym razem proponujemy Państwu 2 trasy (1 do wyboru): ok. 10 lub ok. 30 km. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz do zapisów! http://www.wulkany.com.pl

13 sie 2019

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z Biurem Programu Niepodległa!

W ostatnich dniach otrzymaliśmy pismo od Pełnomocnika Rządu do spraw Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej - p. Jarosława Sellina  - pismo, w którym została nam udzielona zgoda na użycie znaku Niepodległa w ramach naszego nowego projektu pn. "ABC Nordic Walking". Ponadto część naszego projektu zrealizujemy wspólnie - we współpracy z Biurem Programu Niepodległa w Łazienkach Królweskich, w Warszawie.  

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 140 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA