Aktualności

02 sie 2018

Trwa "Tydzień Metamorfozy z Tomkiem Choińskim". Aktywną strefę nordic walking zabezpiecza Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

Tomek Choiński to wykwalifikowany trener z teamu Ewy Chodakowskiej. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z Ewą od ponad 2 lat. Tym razem zajęcia podczas "Tygodnia Metamorfozy" w Pałacu Łochów koło Warszawy prowadzi Marek Drapikowski - instruktor i sędzia Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z Legnicy. 
29 czer 2018

Spot promocyjny z Krystyną Guzik - zobacz!

Projekt pn. "4 Strony Nordic Walking" to 4 wyjątkowe wydarzenia sportowe: WULKANY 2018 (Złotoryja i okolice), 1. Babiogórski Rajd Nordic Walking (Juszczyn Polany), Parawaning STOP! Na kije HOP! (Dziwnówek) i Wyprawa Nordic Walking do Egiptu ALL INCLUSIVE (Pęczniew).   

więcej...

23 czer 2018

Parawaning STOP! Na kije HOP! już 7 lipca! Nie przegap!

Zapraszamy do udziału w trzecim wydarzeniu w ramach cyklu pn. "4 Strony Nordic Walking", który współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Tym razem spotykamy się 7 lipca nad Bałtykiem - wejście od strony Campingu Wiking (plaża - namiot PSNW). Udział jest bezpłatny, a uczestnicy na mecie otrzymają piękny "medal Finiszera" oraz identyfikator z logo. 

więcej...

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 112 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA