POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

25 kwi 2017

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking wzięli udział w próbie pobicia Rekordu Guinnessa z Ewą Chodakowską!

Za nami próba pobicia Rekordu Guinnessa z Ewą Chodakowską w PLANKU ("deska") podczas targów "Go Active Show" w Ptak Warsaw Expo, które odbyły się w dn. 21-23.04.17. Nieoficjalnie: udało się! Na oficjalny wynik trzeba będzie jednak poczekać. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz z wykwalifikowanymi instruktorami i trenerami PSNW wzięło udział w tym wspaniałym i ogromnym wydarzeniu! PSNW zabezpiecza aktywne strefy nordic walking podczas Tygodni Metamorfoz z Ewą Chodakowską i Tomkiem Choińskim. 

 
22 kwi 2017

Rekordzistka Świata i Mistrzyni Olimpijska Anita Włodarczyk z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking - to była wyjątkowa lekcja nordic walking!

Instruktorzy i trenerzy PSNW przeprowadzili wyjątkową lekcję nordic walking dla Rekordzistki Świata i Mistrzyni Olimpijskiej w rzucie młotem - Anity Włodarczyk! "To był wyjątkowy czas - ta lekcja to dla nas wielka przyjemność i ogromny zaszczyt!" - wspomina Paulina Ruta, prezes PSNW. Lekcja została przeprowadzona podczas Go Active Show - największych targów fitness i sportów siłowych. "Anita otrzymała od nas zaproszenie na kolejne treningi nordic walking wraz z profesjonalnymi kijami. Mamy nadzieję, że niebawem znowu się spotkamy!" - informuje Krzysztof Człapski, instruktor i sędzia PSNW.

20 kwi 2017

Cross Straceńców Nordic Walking już w sobotę! Nie rywalizujemy "na czas"! Każdy na mecie jest Zwycięzcą!

"Nie ma, że boli! Nie ma, że nie dasz rady! Nie ma obaw i wymówek! Naturalne przeszkody to normalna sprawa. Tak w życiu, jak i na Cross Straceńców. Bo na Cross Straceńców wszystko jest możliwe! Start w tym wydarzeniu zapamiętasz mocno i do końca życia. Każdy powinien przynajmniej jeden raz spróbować." - zaprasza Paulina Ruta, prezes PSNW.

 

więcej...

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 77 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA