POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

02 paź 2017

Ponad 2000 Uczestników wzięło udział w wielkim, integracyjnym marszu Maszeruję-Kibicuję w Warszawie podczas Biegnij Warszawo!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest partnerem wydarzenia pn. Biegnij Warszawo - w ramach którego odbywa się integracyjny marsz pn. "Maszeruję-Kibicuję". W tym roku padł rekord frekwencji - ponad 12 000 Uczestników pojawiło się na linii startu biegu i marszu! Zatem jest to jedna z największych imprez masowych o charakterze sportowym w Polsce! PSNW z aktywną strefą nordic walking tj. instruktorami, trenerami i wypożyczalnią profesjonalnych kijów do nordic walking promuje i upowszechnia prawidłową technikę nordic walking wśród wszystkich uczestników tego wspaniałego wydarzenia. "To akcent Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na to, że aktywność jaką jest nordic walking to ruch dla wszystkich - bez ograniczeń!" - wspomina Paulina Ruta.

więcej...

29 wrz 2017

Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna z kijami do nordic walking!

W dn. 23.09.17 w Siedlęcinie k. Jaleniej Góry Polskie Stowarzyszenie Nordic Walkjing zorganizowało w ramach Konwentu Survival&Outdoor Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną, w której udział wzięły różne grupy środowiskowe i społeczne, m.in. dzieci, młodzież, rodziny, seniorzy, kluby. Organizatorem akcji pn. Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna jest PTTK Zarząd Główny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy za rok!

26 wrz 2017

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia instruktorskie, trenerskie i sędziowskie PSNW!

Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach instruktorskich, trenerskich i sędziowskich z zakresu nordic walking. Jako jedyna organizacja w Polsce działająca w obszarze nordic walking współpracujemy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki (jesteśmy jego członkiem). Więcej informacji: http://www.polskachodzi.pl

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 92 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA