POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

24 sie 2017

Zapraszamy do udziału w Transgranicznym Marszu Nordic Walking!

Gmina Ełk zaprasza do udziału w TRANSGRANICZNYM MARSZU NORDIC WALKING w dn. 28.08.2017 r. W organizacji wydarzenia Gminę Ełk wspierać będzie partnersko Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z Licencjonowanym Ośrodkiem Szkoleniowym w Ełku, realizujące projekt pn. „Z kijami przez Polskę – ogólnopolski program upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking w polskim społeczeństwie 2017″, współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

więcej...

12 sie 2017

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia instruktorskie, trenerskie i sędziowskie z licencją Polskiego Związku Lekkiej Atletyki!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking - członek Polskiego Związku Lekkiej Atletyki - serdecznie zaprasza na profesjonalne szkolenia instruktorskie, trenerskie i sędziowskie. Szkolenia odbywają się cyklicznie od 2009 roku w całej Polsce. Więcej informacji o szkoleniach znajduje się na oficjalnej stronie szkoleniowej PSNW: http://www.polskachodzi.pl

06 sie 2017

Nordic Walking siódmy raz na 23. Przystanku Woodstock! Integracja i nauka - dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział!

Zakończył się 23. Festiwal Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking już 7 raz było obecne w Himalayan Camp - Wiosce Himalajskiej, gdzie instruktorzy i trenerzy PSNW prowadzili aktywne warsztaty nordic walking dla wszystkich chętnych Woodstockowiczów, które zakończył wspólny, rekreacyjny marsz nordic walking "do sceny głównej"!

 

więcej...

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 88 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA