Aktualności

15 lis 2019

Zaśpiewaliśmy hymn Polski na szczycie Szrenicy!

Kilkadziesiąt osób zebrało się na szczycie Szrenicy 11 listopada br. punktualnie o godz. 12.00 - aby wspólnie zaśpiewać "a capella" hymn Polski. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking w ramach akcji "Niepodległa do hymnu", której inicjatorem i organizatorem jest Biuro Programu Niepodległa. Dziękujemy wszystkim za wspólne śpiewanie!  
09 lis 2019

Trwa realizacja ogólnopolskiego projektu pn. "ABC Nordic Walking" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki!

Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Projekt w skrócie to 9 województw, 100 grup i 2000 uczestników! Projekt jest na półmetku. Uroczyste zakończenie i podsumowanie będzie miało miejse w Złotoryi 7 grudnia br.   
07 lis 2019

Niepodległa do hymnu na szczycie Szrenicy - zapraszamy!

Zapraszamy na szczyt Szrenicy. Jesteśmy częścią wielkiego projektu pn. "Niepodległa do hymnu", który organizuje Biuro Programu Niepodległa. Spotykamy się w poniedziałek (11.11.19 r.) o godz. 12.00 na szczycie Szrenicy w Karkonoszach, by wspólnie (a capella) odśpiewać Hymn Polski. To druga edycja projektu BP Niepodległa. Zapraszamy! Wstęp otwarty.  

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA