Aktualności

26 wrz 2020

Półmetek lokalnego projektu pn. "Kijki zamiast telefonu-druga edycja" i 400 uczniów przeszkolonych!

Jesteśmy na półmetku naszego projektu lokalnego, który realizujemy w złotoryjskich szkołach podstawowych. Do tej pory przeszkoliliśmy 400 uczniów z zakresu podstaw Nordic Walking. Wszystkie zajęcia przeprowadziła mgr Paulina Ruta, nauczyciel WF, trener PSNW.   

więcej...

20 wrz 2020

Rozpoczynamy realizację naszego innowacyjnego projektu pn. "Kijki zamiast telefonu-druga edycja" w dwóch złotoryjskich szkołach podstawowych!

Rusza druga edycja naszego projektu lokalnego,  skierowanego do uczniów szkół podstawowych pn. "Kijki zamiast telefonu-druga edycja". Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miejską Złotoryja i będzie realizowany w 2 szkołach podstawowych w Złotoryi. Projektem zostanie objętych 500 uczniów! 
20 wrz 2020

Reprezentacja PSNW na Forum Ekonomicznym w Karpaczu 2020!

Paulina Ruta-prezes i trener PSNW- ponownie reprezentowała PSNW podczas Forum Ekonomicznego - które tym razem, wyjątkowo, odbyło się w Karpaczu. Podczas Forum zaprosiliśmy Panią Beatę Pawlikowską na lekcję Nordic Walking i wręczyliśmy profesjonalne kijki do NW wraz z pakietem od PSNW. Forum było także doskonałą okazją do spotkania m.in. z Panią Minister Sportu - Danutą Dmowską-Andrzejuk. 

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 154 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA