Aktualności

01 gru 2019

Eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking napisali wniosek dot. włączenia nowej kwalifikacji rynkowej!

Za nami kilka tygodni intensywnej pracy nad nową kwalifikacją rynkową pn. "Prowadzenie i prowadzenie szkolenia instruktorów nordic walkingu". Wśród ekspertów, którzy napisali wniosek znaleźli się: dr Małgorzata Woźniewicz-Dobrzyńska  (AWF Poznań), dr Tadeusz Niebudek (AWF Wrocław), dr Ryszard Grzywocz (AWF Katowice) oraz mgr Paulina Ruta (prezes PSNW). Aktualnie wniosek został wprowadzony na stronę Ministerstwa Sportu i oczekuje na organizację konsultacji społecznych.  
15 lis 2019

Zaśpiewaliśmy hymn Polski na szczycie Szrenicy!

Kilkadziesiąt osób zebrało się na szczycie Szrenicy 11 listopada br. punktualnie o godz. 12.00 - aby wspólnie zaśpiewać "a capella" hymn Polski. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking w ramach akcji "Niepodległa do hymnu", której inicjatorem i organizatorem jest Biuro Programu Niepodległa. Dziękujemy wszystkim za wspólne śpiewanie!  
09 lis 2019

Trwa realizacja ogólnopolskiego projektu pn. "ABC Nordic Walking" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki!

Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Projekt w skrócie to 9 województw, 100 grup i 2000 uczestników! Projekt jest na półmetku. Uroczyste zakończenie i podsumowanie będzie miało miejse w Złotoryi 7 grudnia br.   

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA