Aktualności

17 maj 2018

 "WULKANY 2018 dla Niepodległej w najstarszym mieście w Polsce"! Dziś uzyskaliśmy zgodę od biura programu "NIEPODLEGŁA" - narodowej instytucji kultury, odpowiedzialnej za koordynację obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę, by nasz projekt był realizowany oficjalnie w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości. To dla nas bardzo ważne!  
16 maj 2018

Polska Chodzi i PSNW na największych targach sportowych w Polsce - przed nami "Go Active Show"!

Zapraszamy wszystkich do udziału w największych targach sportowych w Polsce - Go Active Show w Nadarzynie (Ptak Warsaw Expo). Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking drugi raz jest oficjalnym partnerem i wystawcą targów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat udziału PSNW (w zakładce: HARMONOGRAM - Konferencje, warsztaty)! 

http://www.goactiveshow.pl

więcej...

14 maj 2018

Polska Chodzi - tym razem PSNW z Seniorami w Ełku!

W dn. 12.05.18 w Ełku odbyły się warsztaty nordic walking dla Seniorów w ramach projektu "Polska Chodzi". Wydarzenie zostało zroganizowane przez Ełcki UTW. Dziękujemy Pani Elżbiecie Ostrzyckiej-Koc za zaproszenie, a koordy natorce LOSZ PSNW i instruktorce - naszej wspaniałej Alicji Tracicheb-Saik - za profesjonalną współpracę w upowszechnianiu prawidłowej techniki nordic walking w woj. warmińsko-mazurskim! 

 Projekt "Polska Chodzi" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

< poprzednia1  ... 2 3 45 6  z 108 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA