Aktualności

23 lip 2019

Paulina Ruta - prezes i trener PSNW weźmie udział w XI Forum III Wieku, konferencji towarzyszącej XXIX Forum Ekonomicznemu!

Podczas oficjalnej części zostaną przedstawione założenia projektu oraz jego opis i dyskusja. Część ruchowo-warsztatowa polegała będzie na zorganizowaiu lekcji nordic walking dla słuchaczy UTW wraz z rekreacyjnym marszem nordic walking w okolicy Nowego Sącza i Krynicy Zdrój (aktualnie jesteśmy na etapie wyboru ciekawej trasy). Działania będą miały miejsce w ramach XI Forum III Wieku, konferencji towarzyszącej XXIX Forum Ekonomicznemu. Ponadto Paulina Ruta weźmie udział w panelu pn. "Srebrna gospodarka - społeczna odpowiedzialność biznesu". 

- Jestem dumna z tego, że będę mogła przedstawić nasze szerokie działania w tak zacnym gronie - podczas najważniejszego ekonomicznego wydarzenia w naszym kraju i jednego z ważniejszych w Europie. Nasze działania to także obszar społecznej odpowiedzialności biznesu i komunikacji - budowanie pozytywnych relacji ze społeczeństwem poprzez zdrowy ruch czyli nordic walking! Od wielu lat bowiem współpracujemy ze spółką z udziałami skarbu państwa, z KGHM Polska Miedź S.A., będąc głównym operatorem projektu pn. EKO-Zdrowie (to cykliczne i bezpłatne zajęcia nordic walking z instruktorami PSNW w kilku miastach Zagłębia Miedziowego-przyp.). Nasz projekt to pierwszy tego typu projekt z zakresu nordic walking w Polsce, chętnie będę o nim mówiła, o jego celach i efektach oraz ogromnym znaczeniu społecznym. To wszystko wpisuje się w wielką rolę nordic walking - a nasze 4 filary czyli: zdrowie, integracja, rekreacja, turystyka -  w obszarze interesu społecznego i budowania pozytywnej strategii doskonale funkcjonują - informuje Paulina Ruta.

 

powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA