Aktualności

10 czer 2018

64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego - czyli Królowa Sportu na najwyższym światowym poziomie!

W dn. 08.06.18 na nowootwartym Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się 64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - Pauliny Ruty.

więcej...

29 maj 2018

WULKANY 2018 przeszły do historii...

Wulkany 2018 przeszły do historii! To był cudny czas. 300 wspaniałych Uczestników z całej Polski , bardzo dobra energia, sielankowy, rodzinny, przyjacielski klimat, doskonała pogoda, piękne krajobrazy z wygasłymi  wulkanami i złotem w tle... zdrowie, zabawa, integracja, turystyka aktywna z kijami do nordic walking...    

więcej...

21 maj 2018

Za nami "Go Active Show 2018". Spotkaliśmy się z Joanną Jędrzejczyk, Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim, Ewą Chodakowską, Robertem Burneiką i wieloma innymi sportowcami i trenerami!

Za nami największe targi sportowe w Polsce "Go Active Show 2018". Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest partnerem targów od 2017 roku. Profesjonalne kije  do nordic walking lub wskazówki dotyczące techniki tym razem otrzymali od nas m.in.: Robert Burneika, Joanna Jędrzejczyk, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Qczaj. Wydarzenie w Nadarzynie należy do głównych wydarzeń PSNW i odbywa się w ramach projektu "Polska Chodzi", które współfinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Targi sportowe  "Go Active Show" odbywają się pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki. 

< poprzednia1 2 34 5  z 108 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA