Aktualności

13 sie 2018

Odrodzenie z Nordic Walking i zdrowa kąpiel w wodospadzie - zapraszamy! Udział bezpłatny!

 Aktywne zakończenie wakacji z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking  - 1 września zapraszamy do udziału w naszym innowacyjnym pomyśle pn. "Odrodzenie z Nordic Walking". Podczas wydarzenia odbędzie się podstawowe szkolenie z zakresu prawidłowej techniki nordic walking, będzie można także skorzystać z porad trenera nordic walking PSNW i fizjoterapeuty, dotyczących technik nordic walking oraz zdrowych, zimnych kąpieli w górskiej wodzie.   

więcej...

13 sie 2018

Polska Chodzi razem z "TVN PLAŻA" w Dziwnowie!

W dn. 03.08.18-05.08.18 na głównej plaży w Dziwnowie - Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking przeprowadziło jednostki treningowe w ramach prijektu pn. "Polska Chodzi". Otwarte i bezpłatne zajęcia nordic walking, prowadzone przez wykwalifikowanego trenera nordic walking PSNW, zostały włączone do ogólnopolskiego projektu "TVN PLAŻA". W zajęciach udział wzięło kilkaset uczestników.

fot. Piotr Wieczorek

Projekt "Polska Chodzi" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 
02 sie 2018

Trwa projekt pn. "Polska Chodzi" na polskich plażach w Dziwnowie i Dziwnówku!

Ten innowacyjny projekt to bezpłatne i otwarte zajęcia nordic waking, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w całej Polsce. Wakacje to zajęcia na plażach w polskich kurortach - to doskonała alternatywa dla osób, które biernie wypoczywają na plaży! Projekt cieszy się powodzeniem. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

< poprzednia1 2 34 5  z 112 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA