POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

23 paź 2017

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z Martyną Wojciechowską!

Podczas targów World Travel Show w Ptak Warsaw Expo Paulina Ruta - prezes PSNW - spotkała się z Panią Martyną Wojciechowską, Panem Aleksandrem Dobą oraz Panem Krzysztofem Wielickim. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnej rozmowy na temat nordic walking, a także profesjonalnych kijów do uprawiania tej aktywności ruchowej. Pani Martyna wyraziła ogromne zainteresowanie prawidłową techniką nordic walking! "Być może nie było to nasze ostatnie spotkanie..." - komentuje Paulina Ruta, trener i prezes PSNW. PSNW uczestniczy aktywnie w największych wydarzeniach sportowo-rekreacyjno-turystycznych w kraju, jednocześnie promując i zachęcając do uprawiania nordic walking wszystkich Polaków! 

11 paź 2017

8. Mistrzostwa Polski w Nordic Walking w Złotoryi odbędą się 16 grudnia br. Zapraszamy!

Zapraszamy do Złotoryi! W dn. 16.12.2017 zorganizujemy na terenie złotego miasta bardzo wiele atrakcji - oprócz sportowej rywalizacji - drugi, zimowy rajd rekreacyjny i Mistrzostwa Polski w Nordic Walking Osób Niepełnosprawnych! Bądźcie z nami, zapisy trwają! Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie MPNW: http://www.mpnw.pl

Sponsorem głównym jest Regatta Polska z programem Rusz się.

11 paź 2017

Największe wydarzenia sportowo-rekreacyjne z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking. Za nami Narodowy Dzień Sportu na PGE Narodowym!

2017 rok to kolejny rok współpracy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z fundacją "Zwalcz nudę" podczas Narodowego Dnia Sportu! Tym razem spotkaliśmy się na wielkim pikniku na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Aktywną strefę nordic walking w ramach projektu pn. "Z kijami przez Polskę" przeprowadził instruktor i sędzia PSNW, koordynator Licencjonowanego Ośrodka Szkoleniowego PSNW w woj. mazowieckim - Krzysztof Człapski. Dziękujemy wszystkim za udział! Do zobaczenia za rok.

< poprzednia1 2 34 5  z 92 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA