Aktualności

26 kwi 2018

Wystartował nasz lokalny projekt "Nordic Walking dla dzieci ze złotoryjskich szkół"!

Rozpoczęliśmy realizację innowacyjnego projektu pn. "Nordic Walking dla dzieci ze złotoryjskich szkół" współfinansowany przez Gminę Miejską Złotoryja. Organizatorem projektu jest Polskie Stowarzyszenie No rdic Walking. Projekt to innowacyjne, bardzo różnorodne i ciekawe zajęcia z kijami dla 100  uczniów szkoły podstawowej. Lekcje z kijami prowadzi trener PSNW, absolwent AWF Wrocław. Na wszystkich zajęciach obecny jest nauczyciel WF lub wychowawca pracujący w danej klasie. Zajęcia nordic walking cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów! fot. Sylwia Dudek-Kokot. 
23 kwi 2018

Ogromne zainteresowanie szkoleniami instruktorskimi i sędziowskimi Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

 Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking od 2010 roku z ogromnym powodzeniem  upowszechnia prawidłową technikę nordic walking w polskim społeczeństwie, poprzez organizację wydarzeń sportowych, rekreacyjnych, turystycznych, a także profesjonalnych szkoleń instruktorskich, trenerskich i sęd ziowskich. Jako jedyna organizacja nordic walking w Polsce, PSNW  w 2017 roku złożyło wniosek do MSiT o włączenie nowej kwalifikacji jaką jest "Prowadzenie zajęć z nordic walkingu" (instruktor nordic walking) oraz jako jedyna organizacja nordic walking w Polsce jest członkiem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, który wydaje licencje instruktorskie, sędziowskie i trenerskie Uczestnikom szkoleń. Zapraszamy! Szkolimy w całej Polsce przez cały rok! http://www.polskachodzi.pl      
23 kwi 2018

PSNW ze Starostą Suskim i Burmistrzem Makowa Podhalańskiego - za nami dwa spotkania

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking: Paulina Ruta (prezes) i Andrzej Sala (instruktor, sędzia, koordynator lic. ośrodka szkoleniowego w woj. małopolskim) spotkali się w piątek 20.04.18 z władzami Powiatu Suskiego i Makowa Podhalańskiego. Celem spotkań było ustalenie szczegółow organizacyjnych dotyczących 1. Babiogórskiego Rajdu Nordic Walking, który odbędzie się 16.06.18 w ramach cyklu "4 Strony Nordic Walking".   

< poprzednia1 2 34 5  z 106 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA