POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

13 lis 2017

Rajd nordic walking "Z kijami przez jaskinie" za nami!

Prawie 100 Uczestników stawiło się na starcie naszego kolejnego, ligowego wydarzenia pn. "Z kijami przez jaskinie". Rajd odbył się w okolicy Myszkowa, na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej pod Honorowym Patronatem Starosty Myszkowskiego. 

więcej...

09 lis 2017

Rajd Nordic Walking w ramach Ligi Mistrzów podczas Maratonu Beskidy za nami!

To kolejny, ósmy już, rok współpracy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z Rodzinnym Klubem Biegowym "Baca". W ramach 2. Amatorskiej Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów, RKB "Baca" z Edwardem Dudkiem - Komandorem Maratonu Beskidy, zorganizował Rajd Nordic Walking na dystansie 17 km. 

więcej...

28 paź 2017

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i Zakład Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu i w Legnicy!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zabezpieczyło aktywne strefy nordic walking podczas "Senioraliów" z ZUS w dwóch miastach na Dolnym Śląsku: we Wrocławiu (Urząd Marszałkowski woj. dolnośląskiego) i w Legnicy (Spółdzielczy Dom Kultury "Kopernik"). Instruktorzy i trenerzy PSNW (Beata i Marek Drapikowscy, Paulina Ruta)  prowadzili aktywne warsztaty, a także prelekcje na temat nordic walking dla Seniorów obecnych podczas wydarzenia. Dziękujemy Oddziałom: ZUS Wrocław i ZUS Legnica za zaproszenie do współpracy. 

< poprzednia1 23 4 5  z 92 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA