POLSKIE STOWARZYSZENIE NORDIC WALKING JEST CZŁONKIEM POLSKIEGO ZWIĄZKU
LEKKIEJ ATLETYKI ORAZ CZŁONKIEM KRAJOWEJ FEDERACJI NORDIC WALKING

Aktualności

02 sty 2018

Noworoczne spotkanie na szczycie - jak zwykle ekstremalnie!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking, zorganizowało tradycyjnie noworoczne spotkanie na szczycie... wydarzenie dla Pasjonatów zimowych kąpieli w śniegu.

"To był wspaniały czas, przybyli do nas Pasjonaci spod Warszawy i z Zielonej Góry. Noworoczna kąpiel w zmrozonym sniegu pozwolila nam dodatkowo poznac świetnych ludzi! Tradycyjnie witamy Nowy Rok na szczycie Szrenicy w zaprzyjaźnionym schronisku. Zapraszamy w lutym w Góry Bystrzyckie!" - informuje Paulina Ruta, prezes PSNW. 

02 sty 2018

Zakończyliśmy pierwszy etap wdrażania Polskiej Ramy Kwalifikacji dla nordic walking!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jako jedyna organizacja z branży Nordic Walking w Polsce w 2017 roku opracowała szczegółowy wniosek dot. Polskiej Ramy Kwalifikacji w sporcie (dla Nordic Walking), współpracując w tym zakresie z Instytutem Badań Edukacyjnych (podległym pod Ministerstwo Edukacji Narodowej). Wniosek aktualnie jest w ocenie Ministra Sportu i Turystyki. Dziekujemy IBE za profesjonalną  współpracę.  
02 sty 2018

20 stycznia zaczynamy Noc-Zima-Góry 2018!

Zapraszamy do udziału w cyklu Noc-Zima-Góry 2018. Tym razem oprócz nordic walking - hasłem przewodnim cyklu jest "Skała". Pierwsze spotkanie odbędzie się w dn. 20.01.18 w Woli Kalinowskiej - będziemy odkrywać ostańce i Zamek w Pieskowej Skale nocą. O poranku złapiemy wschód słońca!  Więcej informacji: http://www.noczimagory.pl 

< poprzednia1 23 4 5  z 96 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA