Aktualności

14 maj 2018

Polska Chodzi - tym razem PSNW z Seniorami w Ełku!

W dn. 12.05.18 w Ełku odbyły się warsztaty nordic walking dla Seniorów w ramach projektu "Polska Chodzi". Wydarzenie zostało zroganizowane przez Ełcki UTW. Dziękujemy Pani Elżbiecie Ostrzyckiej-Koc za zaproszenie, a koordy natorce LOSZ PSNW i instruktorce - naszej wspaniałej Alicji Tracicheb-Saik - za profesjonalną współpracę w upowszechnianiu prawidłowej techniki nordic walking w woj. warmińsko-mazurskim! 

 Projekt "Polska Chodzi" jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

08 maj 2018

PSNW współpracuje z Seniorami!

Maj to wyjątkowy miesiąc, w którym PSNW angażuje się bardzo mocno w działalność na rzecz Seniorów, upowszechniając prawidłową technikę nordic walking. Tym razem zapraszamy do Ełku (12.05.18), Koszęcina (23.05.18) oraz do Hiszpanii (kurort Lloret De Mar) - na dwutygodniowy turnus z Seniorami. Nasze działania na rzecz Seniorów i upowszechniania prawidłowej techniki nordic walking wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach projektu "Polska chodzi". 
28 kwi 2018

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na IV Europejskim Kongresie Samorządów w Krakowie

Paulina Ruta - prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z siedzibą w Złotoryi, została zaproszona przez Prezydenta Miasta Krakowa - Jacka Majchrowskiego oraz Przewodniczącego Rady Programowej Forum Ekonomicznego - Zygmunta Berdychowskiego, do udziału IV Europejskim Kongresie Samorządów, który odbył się w dn. 26-27.04.18. To była druga wizyta i udział prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking ze Złotoryi w krakowskim kongresie samorządowym.  

więcej...

< poprzednia1 23 4 5  z 106 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA