Aktualności

02 sie 2018

Trwa projekt pn. "Polska Chodzi" na polskich plażach w Dziwnowie i Dziwnówku!

Ten innowacyjny projekt to bezpłatne i otwarte zajęcia nordic waking, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w całej Polsce. Wakacje to zajęcia na plażach w polskich kurortach - to doskonała alternatywa dla osób, które biernie wypoczywają na plaży! Projekt cieszy się powodzeniem. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 
02 sie 2018

Trwa "Tydzień Metamorfozy z Tomkiem Choińskim". Aktywną strefę nordic walking zabezpiecza Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

Tomek Choiński to wykwalifikowany trener z teamu Ewy Chodakowskiej. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking współpracuje z Ewą od ponad 2 lat. Tym razem zajęcia podczas "Tygodnia Metamorfozy" w Pałacu Łochów koło Warszawy prowadzi Marek Drapikowski - instruktor i sędzia Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking z Legnicy. 
29 czer 2018

Spot promocyjny z Krystyną Guzik - zobacz!

Projekt pn. "4 Strony Nordic Walking" to 4 wyjątkowe wydarzenia sportowe: WULKANY 2018 (Złotoryja i okolice), 1. Babiogórski Rajd Nordic Walking (Juszczyn Polany), Parawaning STOP! Na kije HOP! (Dziwnówek) i Wyprawa Nordic Walking do Egiptu ALL INCLUSIVE (Pęczniew).   

więcej...

< poprzednia1 23 4 5  z 110 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA