Aktualności

22 maj 2019

Już w piątek WULKANY 2019!

Witam, poniżej wysyłam zapowiedź Wulkanów 2019. Proszę o publikację/zapoznanie się z materiałem. W zał. zdj. Dziękuję.

 
Już w ten piątek w Złotoryi (woj. dolnośląskie) rozpoczną się WULKANY 2019. To rekreacyjne wydarzenie o charakterze integracji, promocji turystyki aktywnej, zdrowia i rekreacji. To wspólny marsz techniką nordic walking z instruktorami Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking prowadzącymi, w Krainie Wygasłych Wulkanów, a uczestnicy mają do wyboru jedną z 3 tras: 50 km (WULKANY 2019- czyli Nordic Walking-turystycznie!-start w piątek 18.00), 10 km (Średnie Przejście-start w sobotę 10.00) lub 3 km (Małe Przejście-start w sobotę 11.00). W pakietach startowych uczestnicy odnajdą m.in. zdrowy posiłek, owoce, wodę, identyfikator uczestnika na smyczy z logo, a na mecie... piękny, okolicznościowy medal "Finishera" (medale otrzymują wszyscy na mecie!). Nie ma rywalizacji "na czas" i wyścigów. 
- To zdrowa zabawa; do udziału w Małym Przejściu (3 km) szczególnie mocno zapraszamy całe rodziny-udział jest całkowicie bezpłatny, a do standardowego pakietu dokładamy tutaj jeszcze techniczną chustę wielofunkcyjną. Wulkany odbywają się w Złotoryi od 10 lat. To obok naszego autorkskiego wydarzenia pn. "Postaw suty w lutym", cyklu "Noc-Zima-Góry" nasze główne i najważniejsze wydarzenie w roku, do którego organizacji bardzo mocno się przykładamy i mocno pracujemy już na kilka miesięcy przed wydarzeniem"-informuje Paulina Ruta, koordynator i pomysłodawca projektu.
Od kilku lat WULKANY odbywają się w ramach Święta Miasta Złotoryja. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (w ramach projektu pn. "Nordic Walking-TURYSTYCZNIE!") oraz Urząd Marszałkowski Woj. Dolnośląskiego i Miasto Złotoryja (Małe Przejście Wulkanów) .
 
Na każdy z podanych dystansów są jeszcze wolne miejsca, zapisać można się poprzez stronę: www.wulkany.com.pl (zapisy są obowiązkowe, tutaj też znajdziecie szczegółowy regulamin).
 

powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA