Aktualności

13 sie 2018

Odrodzenie z Nordic Walking i zdrowa kąpiel w wodospadzie - zapraszamy! Udział bezpłatny!

Rekreacyjny marsz nordic walking z Przesieki (wieś w woj. dolnośląskim) do schroniska PTTK Odrodzenie. Miejsce naszego spotkania to Wodospad Podgórnej. Długość całej trasy to ok. 14 km (w jedną stronę jest ok. 7 km). Suma podejść to ok. 650 m. Na mecie marszu - po dotarciu do Przesieki - zaplanowana jest popołudniowa, orzeźwiająca, zdrowotna, wspólna kąpiel w czystym jak łza Wodospadzie Podgórnej. 
Zapraszamy!

Kiedy? 
Sobota (01.09.18) o g. 10.00-18.00
Gdzie? 
Spotyk amy się przy Wodospadzie Podgórnej w Przesiece, woj. dolnośląskie (każdy dojeżdża we własnym zakresie-parkingu należy szukać we wsi Przesieka, przy samym Wodospadzie jest zaledwie kilka miejsc parkingowych)
Co zab rać?
Wygod ny strój sportowy, dostosowany do aktualnie panujących w górach warunków atmosferycznych, kije do nordic walking, wodę+prowiant, akcesoria kąpielowe: strój kąpielowy+ręcznik+gumowe obuwie do wody (kąpiel przewidziana jest po dotarciu do mety rajdu, akcesoria można zostawić w autach), naładowany telefon komórkowy
Trasa:  Wodospad Podgórnej-O.W.Kaliniec-Chybotek-PTTK Odrodzenie (tutaj ok. 60 min. przerwa)-powrót tą samą trasą do Wodospadu-FINISZ: wspólna kąpiel 
Jak się  zapisać?
Obowią zują zapisy do dnia 29.08.18/ilość miejsc ograniczona:
LINK: h ttps://dostartu.pl/odrodzenie-z-nordic-walking-v2628.pl.html  
Udział j est otwarty i bezpłatny! Na miejscu Uczestnicy wpiszą się na listę Organizatora (tylko imię, nazwisko)
Inne, d odatkowe informacje:
Wydarz enie odbędzie się w ra mach projektu pn. "Polska Chodzi", który jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Na trasie marszu przez cały cz as obecni będą instruktorzy i trenerzy z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, którzy przeprowadzą instruktaż / warsztat techniczny nordic walking; będzie można także skorzystać z ich profesjonalnych porad dot. nordic walking-m.in. pokaz techniki stosowanej podczas ostrych podejść i zejść z kijami. Uczestnicy biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność i wyrażają zgodę na filmowanie i fotografowanie ich w celach reklamowych i promocyjnych.
 
UWAGA! 
Organizatorzy w ramach proje ktu przewidzieli dla wyróżnionych Uczestników symboliczne nagrody-niespodzianki! 
  
Kontakt/informacje: 
trener prowadzący/fizjoterapeuta : Paulina Ruta
mail: prezespsnw@gmail.com
ZAPRASZAMY!


  

powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA