Aktualności

06 lip 2015

Spotkanie sandomierskich Seniorów za nami...

W dn. 30.06.2015 r., w Sandomierzu, odbyło się aktywne spotkanie Sandomierskich Seniorów. Wydarzenie zabezpieczał nasz Licencjonowany Ośrodek Szkoleniowy z Zawichostu (instruktorzy PSNW: Iwona Stępień, Ewa Ślusarz, Ewelina Kaptur, Piotr Statuch). W programie znalazły się m.in.: porady z zakresu prawidłowej techniki nordic walking, porady medyczne, spacer nordic walking, występy artystyczne. Dziękujemy wszystkim aktywnym Seniorom za udział w wydarzeniu, a wykwalifikowanym instruktorom LOSZ PSNW Zawichost za profesjonalną organizację strefy nordic walking podczas wydarzenia. 

więcej...

06 lip 2015

III Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking - zaproszenie

Zapraszamy do Kościeliska na III Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking w dn. 12.07.2015 r. W dn. 11.07.2015 r. zaplanowaliśmy szkolenie I stopnia: Instruktor Nordic Walking w Kościelisku (zapisy, informacje: www.polskachodzi.pl) oraz spotkanie koordynatorów Licencjonowanych Ośrodków Szkoleniowych PSNW.
 

więcej...

05 lip 2015

II Powitanie Lata z Nordic Walking w Nowym Targu za nami!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking drugi raz zabezpieczyło aktywną strefę nordic walking podczas II Powitania Lata z Nordic Walking w Nowym Targu, które odbyło się 04.07.2015 r. Dziękujemy wszystkim uczestnikom marszu i naszych aktywnych warsztatów nordic walking za przybycie, a wykwalifikowanym instruktorom i sędziom Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking za profesjonalną obsługę. Zapraszamy za rok!

Wydarzenie w Nowym Targu zabezpieczały nasze licencjonowane ośrodki szkoleniowe: LOSZ PSNW Kościelisko, LOSZ PSNW Chorzów (www.polskachodzi.pl) 

 

< poprzednia1  ... 187 188 189190 191  z 192 następna >

WSPÓŁPRACA