Aktualności

04 wrz 2015

7. PZU Bieg Po Nowe Życie już jutro! Nie może Was tam zabraknąć! Będziemy chodzić prawidłowo!

Rekord Guinessa w Nordic Walking i Bieg Po Nowe Życie już jutro w Warszawie! Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie jako Partner Organizacyjny! Szukajcie nas na miejscu w Aktywnej Strefie Nordic Walking polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking! www.biegponowezycie.pl 

01 wrz 2015

Wyniki rekrutacji - aktywny wyjazd nordic walking do Hiszpanii z Seniorami

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej rektutacji Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking (partner strategiczny wyjazdów z zakresu nordic walking z seniorami do Hiszpanii) oraz Biuro Podróży FUNCLUB wybrali 2 instruktorów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, którzy wezmą udział w wyjeździe z seniorami do Hiszpanii w dn. 22.09.2015 r. Instruktorami wybranymi są: Anna Szałaj i Bogusław Zmaczyński. Za wszystkie oferty serdecznie dziękujemy! 

31 sie 2015

Letni Bieg Piastów i Rekreacyjny Marsz Nordic Walking

To było wielkie święto sportu powszechnego! Ponad 2 tysiące uczestników przez dwa dni biegało, chodziło i aktywnie spędzało czas na Polanie Jakuszyckiej (woj. dolnośląskie). Maraton, półmaraton, bieg na dystansie 10 km, biegi dzieci, ale także rekreacyjny marsz! Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jako partner Stowarzyszenia "Bieg Piastów" zorganizowało Aktywną Strefę Nordic Walking, a także przeprowadziło pierwszy "Rekreacyjny Marsz Nordic Walking" na dystansie 6 i 10 km.

więcej...

< poprzednia1  ... 176 177 178179 180  z 186 następna >

WSPÓŁPRACA