Aktualności

22 lip 2015

21. Przystanek Woodstock 2015 i Nordic Walking

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz jest partnerem 21. Przystanku Woodstock, gdzie zorganizuje III Woodstockowe Mistrzostwa Nordic Walking. Ponadto przez wszystkie dni trwania Festiwalu (tj. 29.07-01.08.2015) PSNW będzie prowadziło Aktywną Strefę Nordic Walking. Zapraszamy na Wzgórze Akademii Sztuk Przepięknych Przystanku Woodstock.  

Program: http://himalayancamp.pl/program/

17 lip 2015

7. PZU Bieg Po Nowe Życie z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking!

Największa w Polsce społeczna inicjatywa wsparcia transplantacji w tym roku odbędzie się w partnerstwie Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, które od roku 2015 mocno wspiera ideę tranaplantacji.
5 września w Łazienkach Królewskich odbędzie się 7. PZU Bieg po Nowe Życie – po raz kolejny na trasie marszu nordic walking spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, by promować ideę świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

 

więcej...

13 lip 2015

III Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking - Kościelisko 2015

W dn. 12.07.2015 r. w Kościelisku, odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking było Partnerem wydarzenia (m.in. aktywna strefa nordic walking PSNW, komisja sędziowska PSNW) oraz udzieliło wydarzeniu Patronat Honorowy. Dziękujemy wszystkim trenerom, instruktorom, sędziom, wolontariuszom Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking za profesjonalną obsługę zawodów. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za przybycie do Kościeliska! Dziękujemy szczególnie mocno Organizatorom za kolejny rok współpracy! Do zobaczenia za rok!

Relacje i fotorelacje w mediach:

RELACJA W TVP

RELACJA W RMF FM

RELACJA W GAZECIE WYBORCZEJ

< poprzednia1  ... 176 177 178179 180  z 182 następna >

WSPÓŁPRACA