Aktualności

07 wrz 2015

Promujemy Nordic Walking podczas Letniego Biegu Piastów 2015!

To było wielkie święto sportu powszechnego! Zobaczcie, jak Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz z aktywnymi uczestnikami z całej Polski spędzało czas w Jakuszycach! Warto uprawiać Nordic Walking, bo to aktywność ruchowa dla wszystkich! Zapraszamy na nasze szkolenia instruktorskie w całej Polsce! http://www.polskachodzi.pl

SPOT z Jakuszyc z dn. 30.08.2015 r.: 

https://www.youtube.com/watch?v=HwRymi7LEP0

07 wrz 2015

Niesamowita sobota w Warszawie czyli 7. PZU Bieg Po Nowe Życie i Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

- To była niesamowita sobota! - tak ostatnią sobotę w Łazienkach Królewskich, w Warszawie, podsumowuje Lilianna Miś, trenerka nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, która była obecna w sztabie organizacyjnym podczas wydarzenia pn. 7. PZU Bieg Po Nowe Życie. Przed biegiem odbyła się próba bicia rekordu Guinessa w ilości osób uczestniczących w zawodach nordic walking. W próbie udział wzięlo ok. 1700 osób (aktualnie oczekujemy na oficjalne potwierdzenie z komisji i zatwierdzenie nowego rekordu). 

więcej...

04 wrz 2015

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Lubin 2015 już jutro!

Zapraszamy już jutro do Lubina, gdzie zorganizujemy dla Was już 6 raz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking! Oficjalna strona wydarzenia: www.mmpnw.com.pl Sponsorem głównym jest firma KGHM Polska Miedź S.A. Sponsorem sprzętowym jest firma Elephant Pro Sport. Wydarzenie wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Współorganizatorami są: Miasto Lubin oraz Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie! Do zobaczenia! 

http://www.mmpnw.com.pl

< poprzednia1  ... 175 176 177178 179  z 186 następna >

WSPÓŁPRACA