Aktualności

30 lis 2015

Spotkanie podsumowujące projekt pn. KGHM EKO - Zdrowie - edycja jesienna 2015

Dobiega końca edycja jesienna projektu pn. KGHM EKO - Zdrowie, którego operatorem wykonawczym jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich instruktorów PSNW pracujących w projekcie pn. KGHM EKO - Zdrowie (edycja jesień 2015) na spotkanie podsumowująco - rozliczeniowe, które odbędzie się w dn. 07.12.2015 r. o g. 18.00 w Lubinie (Cuprum Arena). Na spotkaniu nastąpi podsumowanie i rozliczenie pracy instruktorów. Wszelkie informacje dot. rozliczenia projektu instruktorzy zarudnieni w projekcie otrzymali pocztą mailową. 

24 lis 2015

Konferencja podsumowująca projekt pn. Chodźmy prawidłowo! za nami...

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi konferencji podsumowującej projekt pn. Chodźmy prawidłowo! współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Informacje i galerie zdjęć znajdują się na oficjalnej stronie projektu: http://www.chodzmyprawidlowo.pl

23 lis 2015

Zakończyliśmy akcję pn. Animator Orlika chodzi prawidłowo!

W ramach projektu pn. Chodźmy prawidłowo! współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, przeprowadzone zostały warsztaty pn. Animator Orlika chodzi prawidłowo! W 10 miejscowościach w całej Polsce, w różnych województwach, przeprowadzono dwugodzinne, bezpłatne warsztaty z zakresu prawidłowej techniki nordic walking dla wszystkich. Warsztaty były prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. W warsztatach udział wzięło ponad 400 osób. Dziękujemy za współpracę Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej oraz Animatorom Orlików, którzy wspierali organizacyjnie nasze strefy! Do zobaczenia za rok!

 

 

więcej...

< poprzednia1  ... 151 152 153154 155  z 170 następna >

WSPÓŁPRACA