Aktualności

22 lip 2015

AQUA Nordic Walking na plaży z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking

Już w niedzielę w dn. 26.07.2015 r. zapraszamy do Sarbinowa na plażę (woj. zach. - pom.) do aktywnego udziału w naszym treningu AQUA Nordic Walking w Bałtyku! Kto nie może przybyć - zapraszamy do oglądania naszego innowacyjnego treningu AQUA Nordic Walking na antenie TVN Meteo Active. Trening poprowadzi Paulina Ruta / PSNW oraz Mirosław Bierkus / Licencjonowany Ośrodek Szkoleniowy PSNW w Darłowie - Darłówku.

22 lip 2015

21. Przystanek Woodstock 2015 i Nordic Walking

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz jest partnerem 21. Przystanku Woodstock, gdzie zorganizuje III Woodstockowe Mistrzostwa Nordic Walking. Ponadto przez wszystkie dni trwania Festiwalu (tj. 29.07-01.08.2015) PSNW będzie prowadziło Aktywną Strefę Nordic Walking. Zapraszamy na Wzgórze Akademii Sztuk Przepięknych Przystanku Woodstock.  

Program: http://himalayancamp.pl/program/

17 lip 2015

7. PZU Bieg Po Nowe Życie z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking!

Największa w Polsce społeczna inicjatywa wsparcia transplantacji w tym roku odbędzie się w partnerstwie Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, które od roku 2015 mocno wspiera ideę tranaplantacji.
5 września w Łazienkach Królewskich odbędzie się 7. PZU Bieg po Nowe Życie – po raz kolejny na trasie marszu nordic walking spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, by promować ideę świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych. Wydarzenie po raz kolejny odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

 

więcej...

< poprzednia1  ... 146 147 148149 150  z 152 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA