Aktualności

07 wrz 2015

Niesamowita sobota w Warszawie czyli 7. PZU Bieg Po Nowe Życie i Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

- To była niesamowita sobota! - tak ostatnią sobotę w Łazienkach Królewskich, w Warszawie, podsumowuje Lilianna Miś, trenerka nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, która była obecna w sztabie organizacyjnym podczas wydarzenia pn. 7. PZU Bieg Po Nowe Życie. Przed biegiem odbyła się próba bicia rekordu Guinessa w ilości osób uczestniczących w zawodach nordic walking. W próbie udział wzięlo ok. 1700 osób (aktualnie oczekujemy na oficjalne potwierdzenie z komisji i zatwierdzenie nowego rekordu). 

więcej...

04 wrz 2015

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Lubin 2015 już jutro!

Zapraszamy już jutro do Lubina, gdzie zorganizujemy dla Was już 6 raz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking! Oficjalna strona wydarzenia: www.mmpnw.com.pl Sponsorem głównym jest firma KGHM Polska Miedź S.A. Sponsorem sprzętowym jest firma Elephant Pro Sport. Wydarzenie wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Współorganizatorami są: Miasto Lubin oraz Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie! Do zobaczenia! 

http://www.mmpnw.com.pl

04 wrz 2015

7. PZU Bieg Po Nowe Życie już jutro! Nie może Was tam zabraknąć! Będziemy chodzić prawidłowo!

Rekord Guinessa w Nordic Walking i Bieg Po Nowe Życie już jutro w Warszawie! Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie jako Partner Organizacyjny! Szukajcie nas na miejscu w Aktywnej Strefie Nordic Walking polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking! www.biegponowezycie.pl 

< poprzednia1  ... 138 139 140141 142  z 149 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA