Aktualności

21 wrz 2015

V Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking za nami!

W dn. 20.09.2015 r., w Oleśnicy (woj. dolnośląskie) piąty raz odbyły się Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Gratulujemy Organizatorom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do profesjonalnej organizacji tego wydarzenia, szczególnie Komisji Sędziowskiej Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Do zobaczenia za rok!

17 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz zostało Partnerem akcji pn. Maszeruję - Kibicuję!

Kolejny raz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking podjęło współpracę z Klubem Biegacza Sporting, który jest Organizatorem jednego z największych wydarzeń sportowych w Polsce pn. Biegnij Warszawo. Podczas tego wielkiego, masowego wydarzenia odbywa się corocznie akcja pn. Maszeruję - Kibicuję, w ramach Światowego Dnia Marszu. PSNW zorganizuje dla Uczestników bezpłatną Aktywną Strefę Nordic Walking m.in. z poradami ekspertów (instruktorów i trenerów PSNW) i wypożyczalnią profesjonaknych kijów do nordic walking. W Strefie można będzie otrzymać bezpłatny przewodnik z zakresu prawidłowej techniki nordic walking! Zapraszamy 4 października br. do Warszawy. Oficjalna strona Organizatora: http://www.maszerujekibicuje.pl  

więcej...

15 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking weźmie udział w Kongresie Sportu Powszechnego w Warszawie

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking weźmie udział w Kongresie Sportu Powszechnego, który odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie, w dn. 17.09.2015 r. Organizatorami Kongresu Sportu Powszechnego są: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej. Stawiamy na sport powszechny!

< poprzednia1  ... 128 129 130131 132  z 142 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA