Aktualności

17 lip 2015

7. PZU Bieg Po Nowe Życie z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking!

Przed rokiem podczas pierwszej letniej edycji marszu gwiazd na trasie oglądaliśmy m.in. ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Joannę Moro, Barbarę Kurdej-Szatan, Agnieszkę Rylik, Katarzynę Pakosińską, Tomasza Zubilewicza, Mariolę Bojarską-Ferenc, Borysa Szyca, Annę Popek, Urszulę Dudziak, Klaudię Carlos, Rafała Zawieruchę, Monikę Pyrek, Odettę Moro, Rafała Rutkowskiego, Artura Siódmiaka i wielu, wielu innych. Po raz pierwszy partnerem największej w Polsce społecznej inicjatywy wsparcia transplantacji jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking.

7. PZU Bieg po Nowe Życie bije rekord Guinnessa w nordic walking w Łazienkach Królewskich. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest partnerem wielkiej warszawskiej próby!

5 września w Łazienkach Królewskich , przed marszem gwiazd 7. PZU Biegu po Nowe Życie zostanie podjęta próba pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób uczestniczących jednocześnie w zawodach nordic walking. To propozycja dla wszystkich tych, którzy czują się na siłach, by przejść z kijami w spacerowym tempie nieco ponad 3 kilometry. Dla 2000 osób, które jako pierwsze zapiszą się do udziału w wydarzeniu Bieg po Nowe Życie przygotował 2000 kompletów kijów – zupełnie darmowych, które po marszu staną się własnością uczestników. Po zakończeniu marszu wśród wszystkich, którzy dotrą do mety zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest partnerem wydarzenia. 
Formularz zgłoszeniowy do próby pobicia rekordu Guinnessa znajdziecie na biegponowezycie.pl


powrót...

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA