Aktualności

25 wrz 2015

Kobiety lubią Nordic Walking! Pierwszy dzień Międzynarodowego Kongresu Zdrowego Starzenia w Warszawie za nami!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz wzięło udział w Międzynarodowym Kongresie Zdrowego Starzenia w Warszawie. W pierwszym dniu prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, Paulina Ruta, uczestniczyła w jednym z paneli, który dotyczył zdrowego starzenia się kobiet w Polsce. Panel został zakończony wielką niespodzianką - do udziału w nim Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zaprosiło uczestniczkę zajęć rekreacyjnych, organizowanych przez MOSiR Łódź oraz PSNW (w ramach projektu pn. Chodźmy prawidłowo!), Panią Aleksandrę Durlik z Łodzi, która przyjechała do Warszawy z Trenerem Maciejem Traczem (PSNW, MOSiR Łódź) ponad 90 - letnią, aktywną Seniorkę. Pani Ola wcieliła się w rolę instruktora i uczyła prawidłowej techniki nordic walking na scenie. W panelu udział wzięła także m.in. Pani Jolanta Kwaśniewska, prezes Fundacji "Porozumienie bez barier", która patronuje także naszym wydarzeniom. Pierwszy dzień Kongresu otworzył Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak - Kamysz. 

/ fot. www.zdrowestarzenie.pl 

21 wrz 2015

V Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking za nami!

W dn. 20.09.2015 r., w Oleśnicy (woj. dolnośląskie) piąty raz odbyły się Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Gratulujemy Organizatorom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do profesjonalnej organizacji tego wydarzenia, szczególnie Komisji Sędziowskiej Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. Do zobaczenia za rok!

17 wrz 2015

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz zostało Partnerem akcji pn. Maszeruję - Kibicuję!

Kolejny raz Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking podjęło współpracę z Klubem Biegacza Sporting, który jest Organizatorem jednego z największych wydarzeń sportowych w Polsce pn. Biegnij Warszawo. Podczas tego wielkiego, masowego wydarzenia odbywa się corocznie akcja pn. Maszeruję - Kibicuję, w ramach Światowego Dnia Marszu. PSNW zorganizuje dla Uczestników bezpłatną Aktywną Strefę Nordic Walking m.in. z poradami ekspertów (instruktorów i trenerów PSNW) i wypożyczalnią profesjonaknych kijów do nordic walking. W Strefie można będzie otrzymać bezpłatny przewodnik z zakresu prawidłowej techniki nordic walking! Zapraszamy 4 października br. do Warszawy. Oficjalna strona Organizatora: http://www.maszerujekibicuje.pl  

więcej...

< poprzednia1  ... 122 123 124125 126  z 136 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA