Aktualności

09 lut 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking na Festiwalu podróżniczym NA SZAGE

Podczas Festiwalu podróżniczego NA SZAGE, w Poznaniu, odbył się rekreacyjny "Marsz Nordic Walking Na Szagę przez 7 kontynentów i 7 reprezentujących je krajów". Współorganizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking z dr Małgorzatą Woźniewicz - Dobrzyńską na czele. W marszu udział wzięło kilkadziesiąt osób. Aż 4 uczestników zapamiętało w 7 językach zapytanie "Jak się masz?" (po śląsku, angielsku, birmańsku, arktycznemu, języku hindi oraz hiszpańsku oraz w języku plamienia afrykańskiego). Festiwal podróżniczy NA SZAGE odwiedziło ok. 1200 uczestników z całego kraju. Do zobaczenia za rok!  

09 lut 2016

Ma 91 lat i uprawia nordic walking - nasza Pani Ola w roli głównej!

https://www.radiolodz.pl/posts/22253-91-letnia-sportsmenka-lodzianka-ktora-pokochala-kijki


04 lut 2016

Wielkie święto Pani Oli! To już dzisiaj!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking będzie dzisiaj obecne na Stawach Jana w Łodzi, gdzie odbędzie się wielka uroczystość!

"NAJSTARSZA? NAJMŁODSZY? BO CZY 90 LAT RÓŻNICY TO NAPRAWDĘ DUŻO? Już w czwartek 4 lutego, na Stawach Jana, spotkanie z wyjątkowymi uczestnikami zajęć nordic walking organizowanymi przez MOSiR Łódź! Będziemy świętować 91 Urodziny p. Oli - naszej najstarszej koleżanki, a także przedstawimy Wam najmłodszego uczestnika zajęć - Norberta, który ma już trochę ponad 1 rok i 4 miesiące i wraz z babcią chodzi z kijami - i to własnymi! - w Parku Poniatowskiego!

więcej...

< poprzednia1  ... 122 123 124125 126  z 149 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA