Aktualności

12 sty 2016

Ogólnopolskie Szkolenie instruktorów i trenerów Nordic Walking&Majówka dla pasjonatów Nordic Walking z Polskim Stowarzyszeniem Nordic Walking - zaproszenie

„Zapraszam aktywnych Pasjonatów na wyjątkową majówkę nad Polski Bałtyk. Róża Wiatrów to ośrodek z duszą, gdzie połączycie relaks, zdrowe i naturalne odżywianie z uzupełnieniem swoich umiejętności praktycznych i teoretycznych“ - Paulina Ruta, prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, fizjoterapeuta, trener nordic walking PSNW/PZLA, instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego. 
formularz zgłoszeniowy pobierz...

 

więcej...

12 sty 2016

Ruszyły zapisy na 1. Mistrzostwa Polski w CROSS Nordic Walking!

Zapraszamy do udziału w 1. Mistrzostwach Polski w CROSS Nordic Walking. Wydarzenie odbędzie się w ramach Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking w dn. 23.04.2016 r. w Głogowie. Oficjalna strona (informacje, regulamin, zapisy): http://www.crossstracencow.pl (*ilość miejsc ograniczona)

12 sty 2016

Tłumy na Orkiestrowym Marszu podczas 24. Finału WOŚP w Warszawie!

Nauczamy i doskonalimy - jesteśmy dla Was tam, gdzie nas potrzebujecie! Dziękujemy Uczestnikom oraz instruktorom PSNW za aktywny udział w kolejnym Orkiestrowym Marszu podczas finału WOŚP w Warszawie. Do zobaczenia za rok!

< poprzednia1  ... 121 122 123124 125  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA