Aktualności

24 lut 2016

Zapraszamy na oficjalne rozpoczęcie projektu pn. A czy Ty chodzisz prawidłowo? przy obecności Prezydenta RP

W dn. 27.02.16 r. podczas rekreacyjnego rajdu pn. "Szlak bez granic", w Witowie, nastąpi oficjalne rozpoczęcie ogólnopolskiego projektu pn. A CZY TY CHODZISZ PRAWIDŁOWO? 

więcej...

22 lut 2016

Za nami inauguracja Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking w Ścinawie! Zawodnicy zdobywają swoje pierwsze punkty!

350 biegaczy i nordicowców z całej Polski pojawiło się na linii startu w Ścinawie w ramach wydarzenia pn. Nordic&Run Festival. Dla zawodników uprawiających nordic walking była to pierwsza w tym roku możliwość uzyskania punktów w ramach Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking 2016. 

Galeria PSNW: https://goo.gl/photos/hfb9KLz5Cg5PZBho7

więcej...

22 lut 2016

Kongres Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach za nami. Ogromne zainteresowanie prawidłową techniką nordic walking!

W dniach 18-20.02.2016 r., w Katowicach, odbyło się wielkie święto zdrowia - Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking -  oficjalny partner kongresu - wraz z przedstawicielami: Tatiana Galińska, Lilianna Miś i Paulina Ruta - pierwszy raz aktywnie uczestniczyło w kongresie, promując prawidłową technikę nordic walking wśród lekarzy, personelu medycznego oraz mieszkańców Katowic i okolic. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i skorzystanie z porad profesjonalnych trenerów nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking. 

Galeria PSNW: https://goo.gl/photos/EmveFFH67PNLaWkw8

 

< poprzednia1  ... 116 117 118119 120  z 145 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA