Aktualności

08 paź 2015

Animator Orlika chodzi prawidłowo! w ramach projektu pn. Chodźmy prawidłowo! współfinansowanego z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ruszamy!

Zapraszamy do udziału w jednym z obszarów naszego innowacyjnego projektu pn. Chodźmy prawidłowo! Tym razem zorganizujemy dla Was bezpłatne Aktywne Strefy Nordic Walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking w 10 miejscowościach (na 10 Orlikach w kilku województwach). Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Partnerem strategicznym projektu jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej; operator m.in. projektu pn. Animator - Moje Boisko - Orlik 2012. Zapraszamy wszystkich chętnych!

TERMINARZ

08 paź 2015

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Warszawie z udziałem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking za nami!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz wzięło aktywny udział w Międzynarodowym Dniu Osób Satrszych w Warszawie. Wydarzenie odbyło się w dn. 04.10.2015 r. w Ogrodzie Saskim. 

więcej...

06 paź 2015

Maszeruję - Kibicuję kolejny raz z udziałem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking!

Kilkanaście tysięcy biegaczy chętnych do udziału w wydarzeniu pn. Biegnij Warszawo! Kilka tysięcy zapisanych maszerujących, chętnych do udziału w akcji towarzyszącej pn. Maszeruję - Kibicuję w ramach World Walking Day! To był wyjątkowy dzień!

więcej...

< poprzednia1  ... 114 115 116117 118  z 131 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA