Aktualności

04 sie 2015

21. Przystanek Woodstock kolejny raz z NORDIC WALKING!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking jest organizatorem Aktywnej Strefy Nordic Walking i Woodstockowych Mistrzostw w Nordic Walking, podczas Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Aktywna Strefa Nordic Walking znajduje się w Himalayan Camp / Wiosce Himalajskiej, organizowanej przez Polish Outdoor Group, która co roku powstaje w ramach Akademii Sztuk Przepięknych (ASP). Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking dziękuje wszystkim uczestnikom Aktywnej Strefy Nordic Walking oraz wszystkim instruktorom i trenerom nordic walking, którzy pomogli w jej organizacji. Do zobaczenia za rok!

więcej...

28 lip 2015

VEGE WALK - Wegetariański Rajd Nordic Walking za nami!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking pierwszy raz było Partnerem wydarzenia pn. VEGE WALK - Wegetariański Rajd Nordic Walking, które odbyło się 26.07.2015 r. w okolicy Zawiercia (woj. śląskie). Wydarzenie współorganizował Licencjonowany Ośrodek Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking w Zawierciu, którego Koordynatorem jest trenerka Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking - Tatiana Galińska.

Wszystkim Uczestnikom i Partnerom wydarzenia gratulujemy, a Organizatorom i Współorganizatorom życzymy dalszych sukcesów w organizacji wydarzeń z zakresu nordic walking!

Fot. Jurassic Photo Team

 

27 lip 2015

Trening AQUA Nordic Walking z Natalią Siwiec w Bałtyku? Dlaczego nie!

W dniu 26.07.2015 r., w Sarbinowie, instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking prezentowali elementy rozgrzewki i technikę marszu ze specjalistycznym sprzętem do AQUA Nordic Walking dla widzów TVN Meteo Active.

http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/fitness,3018/aqua-nordic-walking-co-to-takiego,174642,0.html 

więcej...

< poprzednia1  ... 113 114 115116 117  z 121 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA