Aktualności

04 wrz 2015

VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Lubin 2015 już jutro!

Zapraszamy już jutro do Lubina, gdzie zorganizujemy dla Was już 6 raz Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking! Oficjalna strona wydarzenia: www.mmpnw.com.pl Sponsorem głównym jest firma KGHM Polska Miedź S.A. Sponsorem sprzętowym jest firma Elephant Pro Sport. Wydarzenie wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Współorganizatorami są: Miasto Lubin oraz Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie! Do zobaczenia! 

http://www.mmpnw.com.pl

04 wrz 2015

7. PZU Bieg Po Nowe Życie już jutro! Nie może Was tam zabraknąć! Będziemy chodzić prawidłowo!

Rekord Guinessa w Nordic Walking i Bieg Po Nowe Życie już jutro w Warszawie! Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie jako Partner Organizacyjny! Szukajcie nas na miejscu w Aktywnej Strefie Nordic Walking polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking! www.biegponowezycie.pl 

01 wrz 2015

Wyniki rekrutacji - aktywny wyjazd nordic walking do Hiszpanii z Seniorami

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej rektutacji Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking (partner strategiczny wyjazdów z zakresu nordic walking z seniorami do Hiszpanii) oraz Biuro Podróży FUNCLUB wybrali 2 instruktorów Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, którzy wezmą udział w wyjeździe z seniorami do Hiszpanii w dn. 22.09.2015 r. Instruktorami wybranymi są: Anna Szałaj i Bogusław Zmaczyński. Za wszystkie oferty serdecznie dziękujemy! 

< poprzednia1  ... 110 111 112113 114  z 121 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA