Aktualności

08 wrz 2015

Dziękujemy!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking składa ogromne podziękowania dla wspaniałego i wyjątkowego sztabu organizacyjnego 6. Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Nordic Walking - Lubin 2015. Wydarzenie, które odbyło się 5 września na lubińskich "górkach" za pksem, przyciągnęło tłumy pasjonatów nordic walking z całego kraju! Do zobaczenia za rok! Dziękujemy, że byliście z nami! 

więcej...

07 wrz 2015

Promujemy Nordic Walking podczas Letniego Biegu Piastów 2015!

To było wielkie święto sportu powszechnego! Zobaczcie, jak Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking wraz z aktywnymi uczestnikami z całej Polski spędzało czas w Jakuszycach! Warto uprawiać Nordic Walking, bo to aktywność ruchowa dla wszystkich! Zapraszamy na nasze szkolenia instruktorskie w całej Polsce! http://www.polskachodzi.pl

SPOT z Jakuszyc z dn. 30.08.2015 r.: 

https://www.youtube.com/watch?v=HwRymi7LEP0

07 wrz 2015

Niesamowita sobota w Warszawie czyli 7. PZU Bieg Po Nowe Życie i Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking!

- To była niesamowita sobota! - tak ostatnią sobotę w Łazienkach Królewskich, w Warszawie, podsumowuje Lilianna Miś, trenerka nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, która była obecna w sztabie organizacyjnym podczas wydarzenia pn. 7. PZU Bieg Po Nowe Życie. Przed biegiem odbyła się próba bicia rekordu Guinessa w ilości osób uczestniczących w zawodach nordic walking. W próbie udział wzięlo ok. 1700 osób (aktualnie oczekujemy na oficjalne potwierdzenie z komisji i zatwierdzenie nowego rekordu). 

więcej...

< poprzednia1  ... 109 110 111112 113  z 121 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA