Aktualności

05 sty 2016

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking aktywnie przywitało Nowy Rok 2016!

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking kolejny raz aktywnie przywitało Nowy Rok! Tym razem witaliśmy rok 2016. Instruktorzy i Trenerzy PSNW przy współpracy Licencjonowanego Ośrodka Szkoleniowego Róża Wiatrów w Darłówku, nad Bałtykiem (www.rozawiatrow.pl) zorganizowali rekreacyjne marsze nordic walking z nagrodami. W marszach noworocznych udział wzięlo kilkadziesiąt osób z całej Polski. Dziękujemy wykwalifikowanym instruktorom i trenerom PSNW za organizację, właścicielom i gospodarzom Róży Wiatrów za wspaniałe przyjęcie, a Uczestnikom za przybycie i udział! Do zobaczenia.

fot. arch. Aneta Dukiewicz

30 gru 2015

Rusza Ogólnopolska Liga Mistrzów Nordic Walking 2016!

Warto zaplanować Nowy Rok aktywnie! Dlatego zachęcamy do udziału w Ogólnopolskiej Lidze Mistrzów Nordic Walking 2016 Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pod Honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Regulamin wraz z załącznikami i harmonogram znajdziecie na naszej stronie w zakładce LIGA MISTRZÓW. Zachęcamy do udziału!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2016!

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking składa wszystkim Aktywnym Nordic Walkerom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego, aktywnego Nowego Roku 2016! Niech to będzie dla Was dobry rok pełen wyzwań, nowych doświadczeń i ciekawych pomysłów! 

< poprzednia1  ... 98 99 100101 102  z 121 następna >

WYDARZENIA PARTNERSKIE

WSPÓŁPRACA